PRACA - pracownik produkcji - transport wewnętrzny

środa, 29.11.2017 11:37 763

PRACOWNIK PRODUKCJI

Transport wewnętrzny
(Miejsce pracy: Dzierżoniów)

I Opis stanowiska:

  • praca w systemie 1 zmianowym w godzinach 7:00 – 15:00,
  • logistyka wewnątrzzakładowa,

I Wymagania:

  • pozytywne nastawienie do pracy,
  • zdolności manualne,
  • zaangażowanie, pracowitość oraz dyspozycyjność,

I Oferujemy:

  • praca w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą,
  • atrakcyjne zarobki uzależnione od wyników pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • szeroki pakiet premii dodatkowych (miesięcznych i kwartalnych),
  • pakiety socjalne (m.in. bony świąteczne, „wczasy pod gruszą”),
  • darmowy transport na trasie: Strzegom – Jaworzyna – Świdnica – Dzierżoniów,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:  kadry@zebra.org.pl
bądź o kontakt telefoniczny pod numerami tel. 74 816 39 06, 74 816 39 07.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”