PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

PRACA - pracownik produkcji - tapicer

środa, 29.11.2017 11:37 , odsłony: 202
kategorie artykułu:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Tapicer
(Miejsce pracy: Dzierżoniów)

I Opis stanowiska:

  • praca w systemie 1 zmianowym w godzinach 7:00 – 15:00,
  • montaż tapicerki na stelaże krzeseł według ustalonej kolejności,

I Wymagania:

  • pozytywne nastawienie do pracy,
  • zdolności manualne,
  • zaangażowanie, pracowitość oraz precyzja,

Oferujemy:

  • praca w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą,
  • szkolenie w zakładzie pracy na stanowisko tapicer,
  • atrakcyjne zarobki uzależnione od wyników pracy (system akordowy po okresie wdrożeniowym),
  • szeroki pakiet premii dodatkowych (miesięcznych i kwartalnych),
  • okres wdrożeniowy do pracy (do 3 miesięcy),
  • po okresie wdrożeniowym dodatki adaptacyjne,
  • pakiety socjalne (m.in. bony świąteczne, „wczasy pod gruszą”),
  • darmowy transport na trasie: Strzegom – Jaworzyna – Świdnica – Dzierżoniów,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:  kadry@zebra.org.pl
bądź o kontakt telefoniczny pod numerami tel. 74 816 39 06, 74 816 39 07.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

wtorek, 20.2.2018 15:34
piątek, 10.11.2017 15:50
piątek, 16.2.2018 09:24
czwartek, 15.2.2018 11:05
piątek, 2.2.2018 14:27
piątek, 2.2.2018 13:42
piątek, 2.2.2018 11:21
sobota, 20.1.2018 21:08
wtorek, 30.1.2018 11:43
czwartek, 25.1.2018 10:48
czwartek, 25.1.2018 08:46
Auto Max
Auto Max
SKLEP OGRODNICZY
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
Muzeum Broni
Miral
Miral
Mati Autogaz
Cukiernia Kasia
Skład opału Agro