PRACA na produkcji - DBI Plastics

poniedziałek, 26.3.2018 12:07 3164

DBI Plastics powstało w 1937 roku jako jeden z pierwszych producentów tworzyw sztucznych w Danii. Dziś DBI jest światową firmą, uznaną i posiadającą certyfikaty AAA zgodnie z ISO / TS 16949: 2009, ISO9001: 2008, ISO 14001: 2004. Naszym kluczowym obszarem działalności jest strategiczne rozwiązanie ochronne, oparte na rozwiązaniach systemowych i indywidualnych zmianach. Działamy w trzech głównych obszarach: Automotive, Maszyna i Inżynieria.

PRACA NA PRODUKCJI

Typ pracy: umowa zlecenie

Dodatkowe wymagania: brak

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

- praca od 07:00-15:00.

Zakres obowiązków:

- montaż oraz sortowanie elementów z tworzyw sztucznych,

- dbałość o powierzony sprzęt i wyposażenie,

- przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku  w przechowywaniu dokumentów produkcyjnych,

- przestrzeganie zasad BHP oraz higieny pracy,

- wykonywanie innych czynności określonych przez przełożonego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: info@dbiplastics.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę DBI Plastics Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy przy ul. Towarowej 30 w zakresie obecnego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm). Zostałem poinformowany o prawie wglądu, zmianie czy usunięcia danych. Podanie danych jest obowiązkowe w zakresie danych wynikających z art. 22 KP w pozostałym zakresie dobrowolne.”