PRACA - księgowa

czwartek, 22.3.2018 16:02 1145

Amerykański Koncern Pentair z pięćdziesięcioletnią tradycją - posiada ponad 50 zakładów zlokalizowanych w  Europie, Ameryce Północnej, Azji i Australii.
Pentair prowadzi działalność w ramach 5 dywizji, jedną z nich jest Technical Solution z firmą w Dzierzoniowie.
Pentair Technical Solutions ma pozycje lidera na globalnym rynku dostawców osłon i kabin oraz szerokiej gamy akcesoriów dla przemysłu telekomunikacyjnego, medycznego, informatycznego i elektronicznego oraz grzewczego.
Pentair Poland Sp. z o.o. działając na rzecz dywizji Pentair Technical Solutions w ramach grupy zajmuje się produkcją dla takich marek jak: Raychem, Schroff, Hoffman, Tracer
Do ciągle rozwijającego się zakładu w Wałbrzyskiej  Specjalnej Strefie Ekonomicznej podstrefy w Dzierżoniowie, poszukujemy  kandydatów do pracy w międzynarodowym środowisku na stanowisku:

Księgowa

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów.
  • Przygotowywanie płatności związanych z działalnością firmy.
  • Kontrola sald należności i zobowiązań.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych.
  • Odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej oraz jej archiwizację.
  • Sporządzanie deklaracji CIT i VAT, sprawozdań do GUS i NBP oraz deklaracji INTRASTAT.
  • Kontakt z Klientami firmy.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i Klientów.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: banki, US, GUS, itp.
  • Koordynacja obiegu dokumentów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i finansowe).
  • Min. rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym (dodatkowym atutem   będzie doświadczenie w biurze rachunkowym).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wiedza z zakresu przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatków (głównie VAT i CIT); umiejętność stosowania ich w praktyce
  • Bardzo dobra znajomość MsOffice.
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy i raportowaniu w strukturach międzynarodowych.
  • Mile widziana doświadczenie przy prowadzeniu ewidencji środków trwałych;
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność;

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej, stabilnej firmie
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Szeroki pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie obiadów)
  • 100% terminowość wypłaty wynagrodzeń

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesłanie życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego na adres e-mailowy:

anna.cienka@pentair.com

dorota.gorzedowska@pentair.com

lub na adres spółki:

Pentair Poland Sp. z  o.o.
ul. Strefowa 10
58-200 Dzierżoniów

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej  www.pentair.com

Prosimy o dopisanie następujacej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.