PKS
MPK
LOTTO

niedziela, 25 lutego 2018

Wiktora, Cezarego

PRACA - asystent biura

piątek, 2.2.2018 14:27 , odsłony: 931

Dla Naszego Klienta, firmy z branży logistycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystenta biura

Miejsce pracy: okolice Legnicy

Zadania:

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, opieka nad pracownikami i gośćmi biura,
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi recepcji,
  • Współpraca z działem HR,
  • Nadzór nad obiegiem korespondencji oraz prowadzenie ewidencji korespondencji wychodzącej,
  • Obsługa urządzeń biurowych,
  • Inne zadania administracyjno – biurowe.

Profil kandydata:

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Dobra organizacja pracy własnej i wysoka kultura osobista,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Przedsiębiorczość i proaktywna postawa,
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:

  • Wsparcie i pomoc we wdrożeniu na stanowisko,
  • Pracę w przyjaznej i otwartej atmosferze,
  • Ciekawe zadania oraz możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@pl.whoohoo.com. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

poniedziałek, 22.1.2018 15:10
wtorek, 20.2.2018 15:34
piątek, 10.11.2017 15:50
piątek, 16.2.2018 09:24
czwartek, 15.2.2018 11:05
piątek, 2.2.2018 14:27
piątek, 2.2.2018 13:42
piątek, 2.2.2018 11:21
sobota, 20.1.2018 21:08
wtorek, 30.1.2018 11:43
czwartek, 25.1.2018 10:48
czwartek, 25.1.2018 08:46
Mati Autogaz
Szpital LATAWIEC
Auto Max
Auto Max
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Nadleśnictwo Świdnica
Wymarzone wesele
SKLEP OGRODNICZY
Cukiernia Kasia
Miral
Miral
Skład opału Agro