komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

poniedziałek, 19 lutego 2018

Arnolda, Konrada

Posłuchane 3.0 w Świdnicy - znamy wydarzenia towarzyszące!

środa, 9.8.2017 16:16 , komentarze: 0 , odsłony: 349
kategorie artykułu:

Posłuchane 3.0, którego kolejna odsłona odbędzie się już 19.08 w Świdnicy, to nie tylko koncerty muzyki elektronicznej. Podczas imprezy na mieszkańców miasta czekają różnorodne wydarzenia towarzyszące.

Do twórców muzyki skierowane są warsztaty Synth Attack, które poprowadzi  wrocławska Szkoła Muzyki Nowoczesnej. Odbędą się one w piątek, 18 sierpnia, od godziny 17:00 w Pustostanie ( Rynek 39 - 40), wstęp bezpłatny. Celem spotkania jest przybliżenie możliwości współczesnych instrumentów muzycznych - uczestnicy otrzymają dostęp do szerokiej gamy syntezatorów. Prowadzący zaprezentują, jak można wykorzystać ich funkcje, będą służyć radami, a przede wszystkim pomogą w nabyciu podstawowych umiejętności operowania sprzętem muzycznym. Warsztaty poprowadzą Adam Baron oraz Kuba Sojka. Punktem wieńczącym wydarzenie będzie jam transmitowany na żywo na fanpage’u Posłuchane przez ekipę WIDNO. Zapisy pod adresem mailowym: kaja@posluchane.pl .

19 sierpnia organizatorzy przygotowali natomiast poprzedzająca koncerty, otwartą strefę chilloutu. Od godziny 14:00 nad Zalewem Witoszówka w Świdnicy będzie można wziąć udział w warsztatach dźwiękowych dla dzieci, poprowadzonych przez instruktorów z  wrocławskiej platformy kreatywnej TONY. W ramach otwartej strefy będzie można również obejrzeć wystawę memów Cynicznego romantyzmu oraz spotkać się z zaproszonymi artystami. Od godziny 14:00 do 18:00 w okolice Bosmanatu wszystkich miłośników winyli zaprasza Dolnośląska giełda Fonograficzna, która po raz pierwszy zawita do Świdnicy. Na  wszytkich chętnych będą tu czekać będą różne gatunki muzyczne na wielu nośnikach. To świetna okazja do rozmów i wymiany opinii o muzyce, która jest przede wszystkim idealnym sposobem na spędzenie przyjemnego popołudnia. W Bosmanacie nad Zalewem Witoszówka spotkamy także foodtrucki: Surf Acai, HAMBURG Slow Food i CUDO Kombucha.

Zwieńczeniem programu wydarzeń towarzyszących występy w ramach Lokalnej Sceny Djskiej, w ramach której  w godzinach 16:00 - 18:00 zaprezentują się rodzimi artyści z Dolnego Śląska, wyłonieni w ramach otwartego konkursu.

Przypominamy również o koncertach głównych - jako pierwsza na scenę o 18:00 wejdzie Resina. Godzinę później posłuchamy, co przygotował dla nas Nanook of the North.  Kolejnym artystą, który zaprezentuje się świdnickiej publiczności, będzie Urbanski, a na deser poracja dźwięków od Naphta Live Band. Po części głównej zapraszamy na afterparty do Pustostanu pod wodzą Antoniego Sierakowskiego i Szymona Piotra z Regime Brigade oraz pochodzącego ze Świdnicy Slime’a. Bilety w cenie 35zł można nabyć elektronicznie (szczegóły na wydarzeniu). Dla świdniczan przygotowaliśmy specjalną ofertę - bilety w promocyjnej cenie 20zł można znaleźć do 15 sierpnia w lokalnej informacji turystycznej.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 1.1.2018 08:00
wtorek, 12.12.2017 08:42
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Auto Max
Auto Max
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Miral
Miral
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Mati Autogaz
Mati Autogaz