komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

niedziela, 25 lutego 2018

Wiktora, Cezarego

Ponadpowiatowy finał w futsalu [Igrzyska Szkolne]

poniedziałek, 12.2.2018 14:25 , komentarze: 0
kategorie artykułu:

Końcówka tygodnia należała w Hali Wałbrzyskich Mistrzów do futsalistek oraz futsalistów. Zawody Szkolnego Związku Sportowego pod patronatem Aqua Zdroju rozegrane zostały w dwóch kategoriach - dziewcząt i chłopców na szczeblu ponadpowiatowym.

Mowa tutaj o Dolnośląskiej Licealiadzie Młodzieży, podczas której do Wałbrzycha zmeldowały się szkoły z byłego województwa wałbrzyskiego m.in z Kłodza czy Świdnicy. W czwartek rywalizowały dziewczęta, piątek zaś należał do chłopców. Poniżej szczegółowe wyniki i klasyfikacje:

Halowa Piłka Nożna dziewcząt:

Gr A

  1. ZS 4 Wałbrzych

  2. ZSO Kłodzko

  3. ZSP Ziębice

ZS 4 Wałbrzych – ZSP Ziębice 6 : 0

ZSP Ziębice – ZSO Kłodzko 3 : 6

ZSO Kłodzko – ZS 4 Wałbrzych 1 : 1

Gr B

  1. ZSP 1 Kłodzko

  2. ZS 3 Wałbrzych

  3. III LO Świdnica

ZSP 1 Kłodzko – III LO Świdnica 1 : 0

III LO Świdnica – ZS 3 Wałbrzych 0 : 3

ZS 3 Wałbrzych – ZSP 1 Kłodzko 1 : 0

Półfinały:

ZS 4 Wałbrzych – ZSP 1 Kłodzko 5 : 3

ZS 3 Wałbrzych – ZSO Kłodzko 0 : 1

o 3 miejsce:

ZSP 1 Kłodzko – ZS 3 Wałbrzych 5 : 3

Finał:

ZS 4 Wałbrzych – ZSO Kłodzko 

Klasyfikacja końcowa:

  1. ZS 4 Wałbrzych

  2. ZSO Kłodzko

  3. ZSP 1 Kłodzko

  4. ZS 3 Wałbrzych

  5. III LO Świdnica

  6. ZSP Ziębice   

Awans do Finału Dolnośląskiego uzyskały uczennice ZS 4 w Wałbrzychu.

Halowa Piłka Nożna chłopców finał strefy wałbrzyskiej: 

Gr A

  1. ZSE Świdnica

  2. ZSP”E” Wałbrzych

  3. ZS 3 Dzierżoniów

ZSE Świdnica – ZS 3 Dzierżoniów 1 : 1

ZS 3 Dzierżoniów – ZSP”E” Wałbrzych 2 : 0

ZSP”E” Wałbrzych – ZSE Świdnica 2 : 3 

Gr B

  1. ZS 5 Wałbrzych

  2. ZSO Strzegom

  3. NST Nowa Ruda 

ZS 5 Wałbrzych – NST Nowa Ruda 2 : 1

NST Nowa Ruda – ZSO Strzegom 4 : 0

ZSO Strzegom – ZS 5 Wałbrzych 1 : 5

półfinały:

ZS 3 Dzierżoniów – NST Nowa Ruda 3 : 1

ZS 5 Wałbrzych – ZSE Świdnica 1: 2

o 3 miejsce:

NST Nowa Ruda – ZS 5 Wałbrzych 2 : 2 k: 10 : 9

Finał:

ZS 3 Dzierżoniów – ZSE Świdnica  1 : 2  

Klasyfikacja generalna:

  1. ZSE Świdnica 

  2. ZS 3 Dzierżoniów

  3. ZST Nowa Ruda 

  4. ZS 5 Wałbrzych 

  5. ZSP"E" Wałbrzych 

  6. ZSO Strzegom  

 

Wasze komentarze

piątek, 23.2.2018 12:38
piątek, 23.2.2018 12:37
piątek, 23.2.2018 08:54
piątek, 23.2.2018 08:47
1
piątek, 23.2.2018 08:46
czwartek, 22.2.2018 14:45
czwartek, 22.2.2018 10:46
czwartek, 22.2.2018 10:41
czwartek, 22.2.2018 10:25
czwartek, 22.2.2018 10:24
czwartek, 22.2.2018 10:05
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Auto Max
Auto Max
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Miral
Miral
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Skład opału Agro
Skład opału Agro