komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

Otworzył się nowy salon KAMELEON. WYGRAJ voucher wartości 100 zł!

czwartek, 15.6.2017 08:00 , odsłony: 5169
kategorie artykułu:

Marzena Górniak w branży fryzjerskiej jest już ponad 10 lat. Od początku zawód był jej  pasją i pewnego rodzaju powołaniem.  Pierwsze szlify zdobywała w zakładzie fryzjerskim pani  Patrycji, która okazała się być bardzo dobrą nauczycielką i wymagającą szefową. Uczyła młodą dziewczynę fachu nie szczędząc krytyki i stale podnosząc wymagania. Dziś już wiadomo, że lata spędzone na szkoleniach i w zakładzie swojej szefowej wykorzystała bardzo dobrze. Obecnie ma swój własny salon fryzjerski KAMELEON i stałe klientki, które doceniają jej zaangażowanie w pracę.  

Nowa fryzura to coś naprawdę podniecającego i fantastycznego. O tym, że zmienia ona image, a zdrowe i lśniące włosy dodają urody nie trzeba nikogo przekonywać. Może, więc warto pomyśleć o zmianie fryzury i umówić się na wizytę w salonie pani Marzeny?

– W KAMELEONIE prowadzimy pełen zakres usług fryzjerskich od strzyżenia i modelowania poprzez stylingi, baleyage i prostowanie włosów, po koloryzacje, w tym także farbowanie OMBRE i SOMBRE. Nie boimy się cięcia awangardowego, asymetrii i nowych trendów w modzie fryzjerskiej. Nasze klientki mogą skorzystać między innymi z zabiegu prostowania keratynowego – efekt utrzymuje się przez 3 miesiące. Jest to idealna propozycja dla kobiet, które codziennie walczą z puszącymi się, niezdyscyplinowanymi  włosami.  KAMELEON to salon rodzinny . Zapraszamy  dzieci, panie i panów w godzinach od 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku i w soboty od godz. 8.00 -14.00. Stali klienci u nas zawsze mogą liczyć na rabat.

Zainteresowanym podajemy dane teleadresowe:

Salon Fryzjerski
KAMELEON
Marzena Górniak
Plac Grunwaldzki 9/1
58-100 Świdnica
tel. 723 339 641

https://www.facebook.com/FryzjerstwoKameleon/

 

UWAGA KONKURS!

Dla naszych czytelników mamy voucher wartości 100 zł do wykorzystania w salonie KAMELEON na dowolny zabieg fryzjerski. Żeby go otrzymać wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe: wiadomo, że kameleony to rodzina gadów z grupy jaszczurek słynąca ze zdolności do zmiany ubarwienia, długiego języka i oryginalnych kształtów ciała.  Skąd wywodzi się nawa kameleon? Na Państwa maile czekamy pod adresem: konkursydsw@doba.pl do 18.06.2017 do godz. 22.00. W temacie prosimy wpisać KAMELEON, a w treści oprócz odpowiedzi także swoje imię, nazwisko, miejscowość i numer telefonu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się osobiście.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozwiązanie: Nazwa kameleon wywodzi się z języka greckiego chamailéōn , czyli lew na ziemi

Voucher otrzymuje Agnieszka Kaźmierczyk. Gratulujemy.

 
wczoraj, 20 godz temu
8
środa, 21.2.2018 08:31
3
wtorek, 20.2.2018 08:49
8
poniedziałek, 19.2.2018 15:05
5
poniedziałek, 19.2.2018 09:31
10
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Miral
Miral
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Auto Max
Auto Max