komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

Ostatni moment na zapisy na Świdnicki Ekspres Mikołajowy

środa, 6.12.2017 08:22 , komentarze: 0 , odsłony: 148
kategorie artykułu:

Tylko do godz. 20.00 stowarzyszenie Mamy co kochamy przyjmuje zgłoszenia na Świdnicki Ekspres Mikołajowy, grę miejską zaplanowaną na sobotę, 16 grudnia, z której dochód zostanie przeznaczony w całości na finansowanie leczenia dziewięcioletniej świdniczanki - Blanki Żółkiewskiej, chorej na zespół Retta. Warto się zgłaszać, bo każda drużyna, która znajdzie Mikołaja, otrzyma od niego paczkę!

Świdnicki Ekspres Mikołajowy to impreza w ramach Świdnickiej Kolędy. Udział w grze może wziąć trzydzieści drużyn w składzie od dwóch do siedmiu osób (w tym od jednej do dwóch osób dorosłych). Wpisowe to cegiełka w kwocie co najmniej 10 zł na leczenie Blanki, którą będzie należało wpłacić w Regionalnej Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Świdnicy przy ul. Wewnętrznej 2 – zgłaszający się otrzymają o tym jeszcze informację na maila (zapisy tylko drogą mailową na adres: mamycokochamy@gmail.com – dziś do godz. 20.00).

- Wpisowe od drużyn to co najmniej 10 złotych, ale liczymy na hojne datki - mówi Karolina Osińska-Marcińczyk ze stowarzyszenia. - Cały przychód z wpisowego zostanie przekazany Blance Żółkiewskiej, dziewczynce walczącej o życie. Zespół Retta pozbawił ją możliwości chodzenia, mówienia. Jest jednak szansa, że dzięki drogim lekom i rehabilitacji, Blanka odzyska część sprawności i będzie mogła cieszyć się życiem.

- Dziękujemy za całą akcję - mówi Agata Żółkiewska, mama Blanki. - Jestem trochę zawstydzona, ale też tak bardzo pozytywnie doładowana. Ostatnio ciężki był czas i czuję dzięki Wam, że wracają mi siły do walki z tym świństwem, co wybrało sobie Blankę.

Przypominamy, że Blance każdy z nas może przekazać 1% podatku (w formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000037904, w rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj: 16140 Żółkiewska Blanka). W każdej chwili możemy też wesprzeć jej leczenie wpłacając datki na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
16140 Żółkiewska Blanka darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

- Dziękujemy za zainteresowanie naszą zabawą, nie spodziewaliśmy się takiego pozytywnego odzewu - mówi Judyta Odachowska z Mamy co kochamy. - Gra polega na znalezieniu Mikołaja, który gdzieś się w naszej pięknej Świdnicy schował i czeka z worem pełnym prezentów na uczestników zabawy. Nasz Ekspres jest dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych i bez znaczenia czy byliśmy w tym roku grzeczni czy niegrzeczni, dla każdego coś się znajdzie. Zadania i zagadki nie są trudne, każdy sobie z nimi poradzi, a one poprowadzą uczestników do naszego Mikołaja, który niecierpliwie już czeka... Świdnicki Ekspres Mikołajowy to takie zmodyfikowane podchody.

Świdnicki Ekspres Mikołajowy powstaje przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Świdnicy oraz świdnickich firm i instytucji: Akademia Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju, Ale Heca, Bar Gar, Helen Doron, Kościół Pokoju, Księstwo Świdnicko-Jaworskie, Miejska Biblioteka Publiczna, No Sugar Cafe oraz Stolgraf. Regulamin imprezy dostępny jest tu: http://mamycokochamy.blogspot.com/2017/11/swidnicki-ekspres-mikoajowy-regulamin.html

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 28 min temu
wczoraj, 19 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
środa, 21.2.2018 09:15
wtorek, 20.2.2018 13:36
wtorek, 20.2.2018 13:34
wtorek, 20.2.2018 13:11
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Auto Max
Auto Max
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Miral
Miral
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele