Niespodziewana porażka na własnym parkiecie

wtorek, 13.2.2018 08:50 624 0

W sobotnim meczu z KKS Kobierzyce koszykarze Franc Gardiner Polonii Świdnica niespodziewanie przegrali przed własną publicznością 69:89.

Po wyjazdowym zwycięstwie z Chrobrym XXI Kłodzko, apetyt na zwycięstwo w kolejnym meczu był bardzo duży. Początek spotkania układał się po myśli świdniczan - skuteczna obrona i dwie, szybkie akcje w ataku otwórzyły spotkanie na 5:0 dla Polonii.

Jednak kolejne minuty pokazywały coraz większą nerwowość i nieporozumienia w grze świdnickich koszykarzy. Zaskutkowało to szybką zmianą wyniku
na 5:15 i ustalenie lidera już do końca spotkania.

Lepsza gra momentami pozwoliła na zmniejszenie dystansu [w drugiej kwarcie momentami prowadzenie było niewielkie 32:35], jednak dzięki trafnym interwencjom trenera gości świdniczanie nie byli
w stanie objąć prowadzenia. Cały mecz zakończył się rezultatem 69:89.

Już w najbliższy weekend [18 lutego] nasi koszykarze będą mieli okazję do poprawy gry.
W kolejnym meczu przed własną publicznością podejmą drużynę UKS Rio Team Złotoryja.
Start spotkania o godz. 18:00. Pomóżmy naszej drużynie odzyskać dobrą passę!!