komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

piątek, 19 stycznia 2018

Henryka, Mariusza

[FOTO] Włamał się, okradł sklep jubilerski i pobił ochroniarza [AKTUALIZACJA]

czwartek, 11.1.2018 10:01 , komentarze: 50 , odsłony: 18776
kategorie artykułu:

Do zdarzenia doszło we wtorek 9 stycznia ok. godz. 23.00 na terenie Galerii Świdnickiej. Nieznany sprawca łomem wyważył drzwi wejściowe do obiektu i okradł jeden ze sklepów.

Po wtargnięciu na pasaż, złodziej wybił szybę i ukradł biżuterię oraz zegarki. 

- Na jego drodze pojawił się 60-letni pracownik firmy ochroniarskiej, którego sprawca uderzył w twarz i zbiegł. Wartość zrabowanych rzeczy nie została jeszcze oszacowana. Pobitemu ochroniarzowi nic się na szczęście nie stało - informuje Robert Topolski, z KPP Świdnica.

Sprawcy poszukuje świdnicka policja. 

Galeria Świdnicka odmówiła komentarza.

Zdjęcia/Czytelnik doba.pl

 

Wasze komentarze

Mi też się wydaje że są to zmysłowe niejednokrotnie fakty Ty...
poniedziałek, 15.01.2018 15:13 autor: Chętna Kuna

Zatrudniaja na ochroniarzy uposledzonych i dziadkow dla oszczednosci to tak maja.
czwartek, 11.01.2018 13:33 autor: Menchel

Bylem wtedy na silowni, i jak by z glośnikow ochrona Nadala Komunikat ze Jest napad na jubilera to By pewnie znieglo z 10 chlopa, a Zostala podana Tylko Informacja zeby udać sie do wyjsc ewakuacyjnych 3x
czwartek, 11.01.2018 20:43 autor: brzydki

Haha ale zabezpieczenia ma ta Galeria... Bylejaki frajer moze wejsc i okrasc sklepy
czwartek, 11.01.2018 10:39 autor: Ja

"Ochroniarz" Buahahaha
To są statyści. Równie dobrze, a może nawet pożyteczniej by było, gdyby zatrudniali ich jako manekiny w sklepach
Parodia. Strach myśleć co by było gdyby w galerii pojawiło się prawdziwe zagrożenie. Kto na to pozwala???
czwartek, 11.01.2018 16:59 autor: kucyk

To wyskocz jutro na galerie zapraszam
piątek, 12.01.2018 16:26 autor: Am

Pokazales klasę nie ma co.
Spalujesz nas? :D
piątek, 12.01.2018 21:02 autor: Jabol

Hahhaha to prawda. Na tej ochronie to śmiech jak na komedii w kinie. Sami emeryci i renciści z kulawymi nogami i paraliżem hahhaha. Nie dziwie sie ze dostał w kapcia. Bo poprostu to jest jedyna galeria która na ochronie ma dziadków i ludzi upośledzonych żal!!! Dobrze baaaardzo dobrze hahahahah. Brawo złodziej
czwartek, 11.01.2018 13:47 autor: Joker


A kto każe! !!
piątek, 12.01.2018 18:44 autor: Joker

Wiadomo świdnica
czwartek, 11.01.2018 14:39 autor: sebix swidnicki

To jeszcze sprawcy nie zatrzymali ?
piątek, 12.01.2018 12:00 autor: Goć

Ja pierdziu to tylko w Świdnicy taki cyrk
czwartek, 11.01.2018 10:59 autor: Ania Kochanowska

Tak właśnie jest jak się zatrudnia starszych ludzi do ochrony aby zaoszczędzić. Co on mógł zrobić, dobrze, że tylko w twarz dostał a nie łomem po głowie.
czwartek, 11.01.2018 13:11 autor:

1 galeria jest otwarta od strony kina co najmniej do 24 bo trwają seanse wiec nic nie trzeba nic wyłamywać po 2. Po godzinie 23 wychodziłem i żadna szyba nie Była zbita włączył się alarm przeciw pożarowy o 23 strażacy posprawdzali wszystko i pojechali żadne policji żadnej zbitej szyby. Wszyscy wrócili do sal i tyle. To jakaś ściema z tą kradzieżą