komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

III Rowerowe Potyczki Rodzinne

środa, 13.9.2017 11:18 , komentarze: 0 , odsłony: 168
kategorie artykułu:

Żarowskie Stowarzyszenie "Rowerowy Żarów", Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie i Żarowskie Stowarzyszenie "Edukacja" zapraszają wszystkich amatorów dwóch kółek na wspólną przejażdżkę rowerami. Uczestnicy rowerowego happeningu będą mogli również wziąć udział w konkursie "III Rowerowe Potyczki Rodzinne 2017", w którym do wygrania są cenne nagrody.

To już trzecia edycja konkursu, w którym we wspólnej zabawie mogą uczestniczyć zespoły rodzinne. - Startujemy z kolejną edycją rodzinnej zabawy. Zapraszamy całe rodziny do rywalizacji w grze terenowej łączącej wysiłek fizyczny oraz intelektualny. Trasa przejazdu tym razem przebiegać będzie z Żarowa przez Mikoszową, Przyłęgów, Łażany do Żarowa. Start i meta zawodów jak zawsze zlokalizowana będzie w ogródku przy Szkole Podstawowej na ul. Ogrodowej w Żarowie. W każdej wymienionej miejscowości uczestnicy będą mieli okazję wykazać się wiedzą z zakresu Pierwszej Pomocy Medycznej, zasad ruchu drogowego czy drobnej rywalizacji sportowej. Impreza przewidziana jest dla całych rodzin, warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie drużyny składającej się z dziecka i osoby dorosłej (mama, tata, wujek, babcia itp.). Dla najlepszych drużyn przewidziane są nagrody - bony na zakupy do sklepu rowerowego. Na zakończenie zapraszamy na wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek - mówi Michał Sobczyński prezes Żarowskiego Stowarzyszenia "Rowerowy Żarów".

Każdy, kto ma ochotę w taki właśnie sposób spędzić sobotnie popołudnie może dołączyć do grupy chętnych rowerzystów. Zbiórka z rowerami w sobotę, 16 września o godz. 13.30 przy ul. Szkole Podstawowej w Żarowie na ul. Ogrodowej.

Rowerowa akcja organizowana jest przy wsparciu Burmistrza Miasta Żarów, Żarowskiego Stowarzyszenia "Edukacja" i Komisariatu Policji w Żarowie.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 2 godz temu
dzisiaj, 3 godz temu
dzisiaj, 3 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
środa, 21.2.2018 11:03
środa, 21.2.2018 10:10
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Miral
Miral
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Auto Max
Auto Max
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD