komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

poniedziałek, 26 lutego 2018

Miroslawa, Aleksandra

HALLOWEEN dla dorosłych w Zamku Książ. WYGRAJ BILETY! ROZSTRZYGNIĘCIE

środa, 18.10.2017 12:27 , komentarze: 0 , odsłony: 652
kategorie artykułu:

"Zamek Czaszek", czyli Halloween dla osób dorosłych. Takiego wydarzenia nie możecie przegapić! 31 października Zamek Książ zaprasza Was na noc z Królową Czaszek i jej upiornym towarzystwem. Obiecują strach i adrenalinę, a dla niektórych nawet rozrywkę... w większości przygotujcie się jednak na dużą porcję lęku.

To edycja wyłącznie dla dorosłych! Będziecie musieli przejść przez opuszczone piętra, w tym IV i V... Czeka Was mroczna przygoda z elementami Escape Roomu oraz Horror House...

WIĘCEJ NA STRONIE: KLIKNIJ

Zwiedzanie z przewodnikiem będzie trwało ok. 90 minut. Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ (wydarzenie: Halloween dla dorosłych - "Zamek Czaszek").

Ceny biletów:
- 65 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet
- 70 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w Kasie Biletowej
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!

Halloween to usługa specjalna, odbywająca się po zmroku i w wyjątkowych okolicznościach - dlatego podlega tym samym zasadom co Nocne Zwiedzanie Zamku Książ. Prosimy o zapoznanie się z nimi w regulaminie Nocnego Zwiedzania. W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie. Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.

UWAGA KONKURS!
Dla naszych czytelników mamy 2 PODWÓJNE bilety (1 podwójny bilet na godzinę na godz. 22:00 i 1 podwójny bilet na godz. 22.30) w dniu 31.10. 2017 (wtorek). Żeby je otrzymać wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W jakich krajach najhuczniej obchodzony jest Halloween? Na Wasze maile pod adresem: konkursydsw@doba.pl czekamy do 22.10.2017 do godz. 20.00. W temacie prosimy wpisać HALLOWEEN DLA DOROSŁYCH, a w treści oprócz odpowiedzi także swoje imię, nazwisko, miejscowość i numer telefonu. UWAGA! Koniecznie proszę dopisać, na którym bilecie Państwu zależy: na godz. 22.00, czy godz. 22.30? (Wejścia są co pół godziny)

ROZSTRZYGNIĘCIE

Dziękujemy za wszystkie nadesłane maile. Wg Wikipedii: Halloween najhuczniej jest obchodzony w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Podwójne zaproszenia otrzymują: Radosław Zawada i Robert Szydłowski. Życzymy niezapomnianych wrażeń.

 

Wasze komentarze

piątek, 23.2.2018 08:47
1
piątek, 23.2.2018 08:00
czwartek, 22.2.2018 11:45
1
poniedziałek, 19.2.2018 14:19
2
poniedziałek, 19.2.2018 11:33
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
Miral
Miral
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra