komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

poniedziałek, 26 lutego 2018

Miroslawa, Aleksandra

Intensywne pół miesiąca w UKS Taekwondo Gryf

poniedziałek, 19.6.2017 10:03 , komentarze: 0 , odsłony: 501
kategorie artykułu:

VI Puchar Pabianic w Taekwondo, VI Turniej „Pierwszy Krok” o Puchar Starosty Kłodzkiego, pokazy z okazji Dni Świdnicy oraz egzamin na stopnie uczniowskie cup - to tylko niektóre wydarzenia, w jakich uczestniczyli ostatnio podopieczni UKS Taekwondo Gryf. 

- Bardzo udany start 3 czerwca zaliczyła 10 osobowa grupa naszych zawodników na VI Pucharze Pabianic w Taekwondo. Pomimo, że zawody stały na bardzo wysokim poziomie, aż siedmiu naszych zawodników powiększyło swój dorobek medalowy - informuje Waldemar Zdebski, trener UKS Taekwondo Gryf Świdnica.

Z Pabianic z medalowym łupem wrócili: dzieci - Maja Szczepanik (złoto w ukł. formalnych, złoto w walkach soft stick, złoto w tech. szybkościowych, srebro w walkach touch contact, brąz w torze przeszkód), Magdalena Malina (brąz w walkach soft stick, srebro w ukł. formalnych, srebro w walkach touch contact, Maciej Dobrowolski (złoto w ukł. formalnych, złoto w konkurencji mistrz ukł. formalnych, brąz w walkach soft stick, brąz w walkach semi contact); młodzik - Kacper Szewczyk (srebro w tech. szybkościowych, brąz w walkach semi contact, brąz w ukł. formalnych), Hubert Jasinowski (brąz w ukł. formalnych, srebro w walkach semi contact), Weronika Borkowska (brąz w ukł. formalnych, srebro w tech. szybkościowych, brąz w walkach semi contact); kadet - Karolina Malinowska (złoto w walkach semi contact, srebro układy formalne, brąz w walkach light contact).

Kierownikiem ekipy był trener Waldemar Zdebski, a drugim sekundantem Tomasz Paździora. Jednym z sędziów zawodów był natomiast Jerzy Brzostowski.

- Gdy wróciliśmy z Pabianic była już 1 w nocy. Parę godzin snu i już rano nasi zawodnicy byli gotowi do pokazów na świdnickim OSiR z okazji Dni Świdnicy, natomiast druga grupa zawodników reprezentowała Klub na VI Turnieju „Pierwszy Krok” o Puchar Starosty Kłodzkiego - relacjonuje Waldemar Zdebski.

Z Kłodzka z medalami wrócili: dzieci – Antoni Chmielewski (brąz w tech. szybkościowych, brąz  w torze przeszkód, srebro w walkach soft stick), Aleksander Żurawski (złoto w tech. szybkościowych, złoto w torze przeszkód, złoto w walkach soft stick), Karol Kudela (brąz w tech. szybkościowych, brąz w torze przeszkód, złoto w walkach soft stick, Emilia Dyba ( złoto w tech. szybkościowych, srebro w torze przeszkód, srebro w walkach soft stick), Michał Jędrzejczak-Treczyński (złoto w tech. szybkościowych, srebro w walkach soft stick, złoto w torze przeszkód).

W pokazie na OSiR udział wzięli: Maja Szczepanik, Magdalena Malina, Kacper Szewczyk, Weronika Borkowska, Hubert Jasinowski, Dawid Szczęsny, Karolina Malinowska, Miłosz Parużyński, Tomasz Paździora i Janek Brygadzin.

Tydzień później dokładnie trzydziestu naszych adeptów z powodzeniem przystąpiło do egzaminu na stopnie uczniowskie cup. Egzamin był zwieńczeniem całorocznych treningów i startów w zawodach, a adepci musieli się wykazać znajomością układów formalnych, walkami semi i light contact oraz podstawami walki w parterze.

- Nasze osiągnięcia nie były by możliwe gdyby nie wsparcie osób zaprzyjaźnionych z Klubem, szczególnie Pani Prezydent Beaty Moskal-Słaniewskiej, Kierownika Referatu Sportu Radosława Wernera oraz Dyrektorów świdnicki szkół Pani Małgorzaty Gryń-Chlebickiej (SzP nr 8) i Pana Krzysztofa Frączka ( III LO ) - wyjaśnia trener UKS Taekwondo Gryf. 

 
Nowy wątek


Wasze komentarze

piątek, 23.2.2018 12:38
piątek, 23.2.2018 12:37
piątek, 23.2.2018 08:54
piątek, 23.2.2018 08:47
1
piątek, 23.2.2018 08:46
czwartek, 22.2.2018 14:45
czwartek, 22.2.2018 10:46
czwartek, 22.2.2018 10:41
czwartek, 22.2.2018 10:25
czwartek, 22.2.2018 10:24
czwartek, 22.2.2018 10:05
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Auto Max
Auto Max
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Miral
Miral
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Skład opału Agro
Skład opału Agro