komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

środa, 21 marca 2018

Lubomira, Benedykta

Bolko w marcu jak w garncu - metal, rock, hip-hop

czwartek, 1.3.2018 09:10 , komentarze: 0 , odsłony: 213
kategorie artykułu:

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza w marcu na 3 wydarzenia w Klubie Bolko. W programie są koncerty, które zainteresują fanów ekstremalnego metalu, rocka i hip-hopu. Dotychczasowe tegoroczne występy cieszyły się dużym zainteresowaniem i w nadchodzącym miesiącu będzie jeszcze lepiej. 

10 marca [sobota] - VADER + Shodan
Po wyprzedanym w 2015 roku koncercie Vader zawita ponownie do Świdnicy! Marcowy koncert w Klubie Bolko będzie okazją do świętowania 25-lecia pierwszej płyty zespołu "Ultimate Incantation", którą zespół odegra w całości! Przypomnijmy: wydany w 1992 roku album był pierwszym w historii pełnowymiarowym materiałem wydanym na Zachodzie przez polską grupę i to nakładem ówczesnej potęgi ekstremalnego metalu Earache Rec. Nagrywali dla nich Entombed, Carcass, Bolt Thrower i inni tytani lat 90. Pojawienie się w tym gronie Vader było wydarzeniem epokowym.
Szczegóły: https://www.sok.com.pl/vader-shodan-metal/ 

16 marca [piątek] - NEUOBERSCHLESIEN + support
Zespół odwiedzi Świdnicę na trasie promującej nowy album studyjny “3”, którego w ostatni poniedziałek można było posłuchać na żywo z radiowej “Trójki”. Nowoczesna muza wsparta mocnym uderzeniem gitar z elektronicznymi smaczkami do tego zjawiskowa pirotechnika sceniczna! NeuOberschlesien to widowiskowe show, mocny i czysty śląski przekaz, znakomity kontakt muzyków z publicznością, dosadne i mocne teksty Michała Stawińskiego obdarzonego niezwykłą barwą głosu.
Szczegóły: https://www.sok.com.pl/neuoberschlesien-metal/ 

24 marca [sobota] - WIELKA RAPSODIA ŚWIDNICKA #5: breakdance + koncert
Zapraszamy na kolejną edycję prawdopodobnie najlepszej imprezy hip-hop na Dolnym Śląsku! Tym razem w formule konkursowej bierzemy na warsztat breakdance. Uczestników będą oceniać znani w środowisku tanecznym bboye: Baran, Bartek z Wągrowca i Kamej. Nie zabraknie klasycznych bitówi, które zaserwuje Markowy a na zakończenie koncert zagra świdnicka ekipa, której pojawienie się na pewno zainteresuje wielu fanów hip-hopu. 
Szczegóły: https://www.sok.com.pl/rapsodia5/ 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 1.1.2018 08:00
wtorek, 12.12.2017 08:42
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Skład opału Agro
Skład opału Agro
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Miral
Miral
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Auto Max
Auto Max
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC