komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

BABSKIE CZYTADŁO NA WAKACJE - wygraj książkę na lato!

poniedziałek, 3.7.2017 13:06 , komentarze: 0 , odsłony: 1393
kategorie artykułu:

Bestseller New York Timesa!Erotyczna i pikantna historia, która rozbudzi pragnienia wielu kobiet

Seria Calendar Girl

Audrey Carlan

Dziewczyna na miesiąc

Erotyczna historia Mii nabiera rumieńców – seksualne przygody bohaterki, choć nadal obecne, zejdą na dalszy plan. Na horyzoncie pojawią się nowe problemy, które zmuszą „Dziewczynę na miesiąc” do odpowiedzi: co jest w jej życiu najważniejsze i czy droga, którą obrała to jedyne słuszne wyjście. Audrey Carlan w swoich książka pokazuje Czytelniczkom, jak poprzez fantazje seksualne odkryć i pokochać siebie. „Dziewczyna na miesiąc” uwodzi frywolnymi opisami i nietuzinkowymi mężczyznami. To książka dla tych, którym obca jest pruderia, zaś tematy tabu stanowią wyzwanie.

To już trzeci tom opisujący historię Mii Sanders, jednak autorka nie spoczywa na laurach i przygotowała dla Czytelniczek prawdziwe trzęsienie ziemi. „Kariera” Mii,  jako dziewczyny do towarzystwa, zaczyna schodzić na dalszy plan, a jej koniec jest bliższy niż mogło by się wydawać. Celem dwudziestopięciolatki było uzbieranie miliona dolarów, dzięki którym będzie mogła spłacić długi ojca i opłacić studia swojej młodszej siostry. Początkowo propozycja pracy, którą Mia przyjęła od ciotki, wydawała się jej złem koniecznym. Jednak jej klienci okazali się interesującymi mężczyznami, zapewniając jej rozrywkę i przyjemność z pracy.

Mia ma już za sobą sześć z dwunastu miesięcy, w których musi towarzyszyć mężczyznom w zamian za pieniądze. Plan wydawał się banalnie prosty –12 klientów przez 12 miesięcy, i to bez konieczności uprawiania z nimi seksu – sytuacja skomplikowała się już przy pierwszym przystojniaku… Nowa praca okazała się dla Mii ogromnym wyzwaniem – nie dlatego, że ciężko jej wcielać się w nowe, coraz bardziej wymyślne role, ale coraz ciężej jest opuszczać mężczyzn, z którymi przez miesiąc udaje jej się zaprzyjaźnić. Każdy następny klient to nowa przygoda, ale każdy poprzedni to czas, którego nigdy nie zapomni. Czym zaskoczą Mię nadchodzące miesiące?

Po raz pierwszy miałam okazję przyjrzeć się Antonowi Santiago. Zobaczyłam jego szczupłe umięśnione ciało i poczułam, że się ślinię. Pokój wokół mnie zaczął pulsować, gdy Anton powoli ruszył w moim kierunku. Każde uderzenie rytmu podkreśliło ruchy jego ramion, kręcił biodrami w takt muzyki. Jego ciało było pokryte śliskim potem od kości obojczyka aż po twarde kwadratowe mięśnie na pięknie opalonym brzuchu. Nie tylko wyglądał, jakby ktoś go wyrzeźbił; jego ciało wręcz krzyczało: „Przytul mnie, dotknij mnie, rozbierz się i mnie pieść”. Odwrócił się, tancerze z tyłu wykonali taki sam ruch, a następnie padł na podłogę i zrobił serię pompek w rytm muzyki, a potem jeszcze jedną, na jednej ręce, tak, że mięśnie jego przedramion apetycznie się naprężyły. Potem jeszcze jedną serię, ale kołysząc seksownie biodrami. Matko kochana…

Lipcowy klient okazuje się być tak gorący, jak letnie słońce. Anton jest tancerzem o portorykańskich korzeniach. Jego latynoski seksapil Mia zauważa już przy pierwszym spotkaniu, gdy tańczy nie można oderwać od niego wzroku. Po co takiemu facetowi dziewczyna do towarzystwa? – w tym miesiącu Mia wystąpi w teledysku…

Sierpień zaskoczy czytelników podwójnie – przede wszystkim dziewczyna podejmie decyzję o ponownym spotkaniu Wesa, o którym nie może zapomnieć, ale także okaże się, że jej następnym klientem jest… małżeństwo! Jednak jej rola będzie nie tak oczywista, jakby się mogło wydawać, a koniec miesiąca przyniesie olbrzymie zaskoczenie. Jaki wpływ na związek, który próbują stworzyć z Wesem będzie miało jej kolejne zlecenie?

We wrześniu prawdziwa emocjonalna karuzela. Mia nie tylko wpada w poważne tarapaty wybierając czuwanie przy chorym ojcu zamiast podróży do kolejnego klienta, ale także jej ukochany i jego ekipa filmowa zostają uznani za zaginionych, gdy ich plan zdjęciowy na tropikalnej wyspie zostaje zaatakowany przez piratów. Nieszczęścia zwalają się na Mię falami i pewne jest, że sama nie da sobie rady. Na szczęście do tej pory zdążyła poznać mnóstwo ludzi, na których może liczyć. Czy uda się ocalić Wesa i rozwiązać kolejne problemy finansowe Mii? Odpowiedzi w trzeciej części „Dziewczyny na miesiąc”. Tegoroczne lato zapowiada się gorąco…

ZGARNIJ KOMPLET KSIĄŻEK

Dla naszych Czytelniczek przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania mamy trzy komplety książek (w każdym po 3 części).

Wystarczy na adres mejlowy redakcji: konkursydsw@doba.pl wysłać wiadomość wpisując w tytule: BABSKIE CZYTADŁA a w treści: imię, nazwisko, miejscowość oraz adres domowy, na który ewentualnie wyślemy książki. Należy też odpowiedzieć na pytanie: jak ma na imię portorykański tancerz, którego w lipcu spotka Mia?

Zabawa trwa do 7 lipca do godziny 22. Wyniki podamy na naszej stronie.

ROZSTRZYGNIĘCIE
Dziękujemy za wszystkie nadesłane maila. 
Prawidłowa odpowiedź to Anton. Portorykański tancerz, którego w lipcu spotkała Mia miał na imię Anton.Książki otrzymują: Lidia Dębska, Barbara Dominiak i Anita Krzykowska.Nagrody prześlemy pocztą.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 1.1.2018 08:00
wtorek, 12.12.2017 08:42
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Auto Max
Auto Max
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Miral
Miral
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD