komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

ACTION otwiera sklep w Świdnicy

wtorek, 5.12.2017 13:25 , komentarze: 0 , odsłony: 14386
kategorie artykułu:

ACTION, międzynarodowa sieć nieżywnościowych dyskontów, 6 grudnia otwiera swój piąty sklep w Polsce. Do Leszna, Legnicy, Lubania i Wałbrzycha dołączy Świdnica. Holenderski ACTION zaskakuje swoich klientów szerokim, stale zmieniającym się asortymentem i niskimi cenami już w siedmiu europejskich krajach. Kolejny z zaplanowanych na ten rok sklepów Action w Polsce zostanie otwarty w ciągu kilku najbliższych dni.

Od 12 października, kiedy to Action otworzył swój pierwszy sklep w Lesznie, Polska zyskała nowego gracza na rynku detalicznym. Action to dynamicznie rozwijający się, nieżywnościowy dyskont. Powstał w Holandii w 1993 r. i obecnie z sukcesem działa nie tylko tam, ale i w Belgii, Luksemburgu, Niemczech, Austrii i Francji.

Świdnica to kolejna z sześciu lokalizacji, w których Action zaskoczy swoich nowych klientów w Polsce. Obecnie sklepy Action działają już w Lesznie, Legnicy, Lubaniu i Wałbrzychu. Otwarcie w Świdnicy odbędzie się 6 grudnia o godz. 9:00 przy ul. Ceglanej 4. – Nie bez powodu wybraliśmy Dolny Śląsk i Świdnicę jako lokalizację jednego z pierwszych sklepów naszej sieci w Polsce. Action znajdzie się dzięki temu w zróżnicowanym otoczeniu handlowym, oferując równocześnie naszym klientom nowoczesną atmosferę i wiele miejsc parkingowych – wyjaśnia Sander van der Laan, CEO Action. Sklep zatrudnia około 20 osób. Action w Świdnicy będzie można odwiedzić od poniedziałku do soboty w godz. 9:00 – 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 20:00.

Obok Leszna, Legnicy, Lubania, Wałbrzycha i Świdnicy, kolejny sklep otworzy się także w Głogowie. Wszystkie otwarcia są realizowane przez polskich pracowników i polską kadrę zarządzającą, w ścisłej współpracy z centralą w holenderskim Zwaagdijk. Do tej pory, do wprowadzenia marki na polski rynek, Action zatrudniło około 125 osób, z czego 30 odbyło intensywne, kilkutygodniowe szkolenia w sklepach w Holandii. – Polska jest naprawdę ekscytującym krajem do rozpoczęcia działalności biznesowej. Infrastruktura jest tu bardzo dobrze rozwinięta, gospodarka jest dynamiczna, a ze względu na gęstość zaludnienia i rynek detaliczny, potencjał jest duży. Jesteśmy przekonani, że nasza koncepcja pasuje do polskich klientów, a Polacy przyjmą ją z entuzjazmem – dodaje Sander van der Laan.

- Do tej pory Action okazywało się sukcesem we wszystkich krajach, gdzie otworzyło swoje sklepy. W ostatnich latach Action rosło o 30% rocznie, a sprzedaż w 2016 r. wyniosła 2,7 mld EUR. Co ciekawe, każdego tygodnia sklepy Action w Europie odwiedza ponad 6 milionów klientów. W Action zaskakujemy różnorodnością jakościowych produktów i niskimi cenami. Na naszych półkach znajduje się ponad 6000 artykułów, z czego dwie trzecie stale się zmienia. Ponadto, w każdym tygodniu pojawia się 150 zupełnie nowych produktów. Asortyment obejmuje 13 grup artykułów, w tym kosmetyki, napoje i przekąski, zabawki, tekstylia, wyroby szklane, porcelanę i ceramikę, artykuły gospodarstwa domowego, artykuły biurowe, artykuły dekoracyjne i DIY –  wyjaśnia Sander van der Laan. W ostatnich latach, Action wzrosło aż o 30%. W październiku ten nieżywnościowy dyskont otworzył swój 1000. sklep w Europie.

Sklep w Świdnicy zlokalizowany będzie na przeciwko Kauflanda.  O tym informowaliśmy Państwa TUTAJ: Nowa sieć dyskontów wchodzi do Polski. Sklep pojawi się także w Świdnicy

 

Wasze komentarze

wczoraj, 10 godz temu
8
wczoraj, 15 godz temu
3
wtorek, 20.2.2018 08:49
8
poniedziałek, 19.2.2018 15:05
5
poniedziałek, 19.2.2018 09:31
10
sobota, 17.2.2018 10:44
3
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Miral
Miral
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Auto Max
Auto Max
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki