[FOTO] AKS Strzegom Sekcja Judo w Niemczech

piątek, 16.3.2018 12:42 1760 0

W ubiegłą sobotę tj. 09.03.2018r, na zaproszenie zaprzyjaźnionego klubu Judo z Rodewisch, (Niemcy) Nasi młodzi sportowcy wyjechali na coroczny turniej Judo. W zawodach wystartowało kilkuset judoków z wielu  klubów Niemiec, Czech.

AKS Strzegom jako jedyny klub z polski reprezentował Nasz kraj. Do turnieju trenerzy wystawili 8 zawodników. Chęć zdobywania medali, wygrywania walk i motywacja była  ogromna, z takim nastawieniem judocy AKS stawali do swoich pojedynków. Po stoczeniu swoich pełnych emocji, bardzo trudnych i wyczerpujących walkach Nasi dzielni sportowcy zajęli następujące miejsca. Martyna Janaszek oraz Jakub Zalas zdobyli II miejsce. Zuzanna Oleksiuk oraz Maja Płonka zajęły III miejsce. Nie wszyscy zawodnicy mieli tyle szczęścia i musieli zadowolić się miejscami tuż za podium – Marcin Wojtków, Michał Hałajec, Mateusz Pakla oraz Dariusz Kuś.

Gratulacje dla trenerów i zawodników. Czekamy na kolejne sukcesy Naszych Judoków.

Ukłon w stronę Urzędu Miasta i Gminy Strzegom za wsparcie ze środków budżetu miejskiego, dzięki to któremu, Nasi Judocy Z AKS Strzegom mogli  reprezentować nasze miasto i gminę na zawodach w Niemczech