komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

niedziela, 18 lutego 2018

Szymona, Konstancji

[FOTO] Adoptuj z Dobą przyjaciela!

poniedziałek, 9.10.2017 08:15 , komentarze: 0 , odsłony: 1113
kategorie artykułu:

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze zdjęciami czworonogów, które na przestrzeni ostatnich tygodni znalazły się w świdnickim schronisku i szukają nowych domów. 

Karbon – prawie bernardyn szuka spokojnej przystani…

Karbon – pies, którego zrobiło nam się szczerze żal w chwili przyjęcia do schroniska… Ten pies dźwiga taki bagaż doświadczeń, jaki trudno sobie wyobrazić. Pies zaufał opiekunom. Uczy się normalnego życia – chodzenia na smyczy, potrafi nawet zachowywać czystość przy regularnych spacerach. 

Mario – kilkuletni kocurek do pokochania!

Mario to przepiękny kocur, który do schroniskowej kociarni trafił po kilku tygodniach poniewierki. Dokarmiany przez mieszkańców Świdnicy, wiódł żywot kota bezdomnego i schronisko jest jego przystankiem w drodze do idealnego domu!

Feliks – dorosły kocur pilnie szuka domu!

Feliks to kot, który już niegdyś gościł w schronisku. Trafił do adopcji, niestety nie dogadał się z kocią rezydentką i w tej chwili szukamy mu domu bez innych zwierząt.

Kapitan – mały piesek bez oczka, dość już wycierpiał…

Historia Kapitana to bardzo smutna historia. Ten mały piesek, który dość dawno stracił oczko, przeszedł zbyt wiele w swoim życiu… Odłowiony przez schronisko, pierwsze dni spędził kuląc się ze strachu i warcząc na podniesione ręce. Trudno było nam zdobyć jego zaufanie, ale żeńskiej części obsługi się to udało i teraz kocha pracownice schroniska.W naszej opinii, najlepszym domem dla Kapitana będzie dom z panią właścicielką, która zapewni mu spokój i pokaże, że ludzie są dobrzy i może im ufać. Kapitan potrzebuje wsparcia i ośmielenia go.Potrafi zachować czystość przy regularnym wyprowadzaniu. Zostanie bez problemu sam w mieszkaniu, pod warunkiem, że nie będzie to nieobecność dłuższa niż 8 godzin. Jest psem bojaźliwym i potrzebuje czasu na zaufanie, stanie się jednak ufnym i kochanym psem.Piesek mieszkał w fatalnych warunkach, jego właściciele nadużywali alkoholu i z pewnością go bili, stąd jego zachowanie…Kapitan nie zwraca uwagi na inne zwierzęta. Nie polecamy go do domu z malutkimi dziećmi.


Tajga – malutka sunia potrzebuje ciepła i troskliwego opiekuna!

Tajga to mała, młodziutka suczka, która wiele przeszła w swoim niedługim życiu. Świadczy o tym jej wycofanie, spowodowane długą tułaczką i brakiem troski ze strony poprzedniego właściciela…

Tajga to miła, wesoła sunia. Lubi kontakt z ludźmi, po dłuższym zapoznaniu pozwala się głaskać i chętnie nawiązuje interakcje. Po prostu potrzebuje trochę czasu aby zaufać. Na razie boi się chodzić na smyczy, niechętnie wychodzi na zewnątrz.

Idealnym domem dla Tajgi będzie dom z dobrze ogrodzonym podwórkiem, gdzie będzie mogła się swobodnie poruszać w pierwszych tygodniach. Psi towarzysz doda jej pewności siebie.

Nie polecamy jej do domu z małymi, gwałtownymi dziećmi, gdyż może się ich bać.

Brida – suczka w typie bull, mastif, moloska do adopcji

Brida to młoda, kilkuletnia suczka moloska. Jest naprawdę potężna i ma sporo siły  Jednak nie trzeba się obawiać Bridy, bo to bardzo łagodna suczka!

Brida zachowuje czystość i nie niszczy pozostawiona w samotności. Bardzo lubi spacery i wyjścia poza boks, jednak  to opcja dla silnych fizycznie – ekscytacja sprawia, że ciągnie.

To bardzo miła i ufna sunia, bardzo energiczna. Szukamy jej domu, który zrozumie te potrzeby i zapewni jej komfort. Nie polecamy jej do małych dzieci, które sięgają wzrostem jej wysokości albo mniej, potrąci je, przewróci nieuważnie. Brida nie akceptuje innych zwierząt.

Zwierzaki przebywają w schronisku dla zwierząt w Świdnicy przy ul. Pogodnej. Kontakt tel. w godzinach pracy schroniska: 733 093 663

 

Wasze komentarze

piątek, 16.2.2018 08:58
czwartek, 15.2.2018 12:51
5
środa, 14.2.2018 09:53
4
piątek, 9.2.2018 14:37
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Miral
Miral
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Mati Autogaz
Mati Autogaz
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Auto Max
Auto Max
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Skład opału Agro
Skład opału Agro