Wyniki turnieju tenisa stołowego "Gramy dla Stasia i Brajana "

wtorek, 10.4.2018 09:44 1767 0

18 marca 2018 r w Ołdrzychowicach Kłodzkich zdarzyła się tragedia. Dwóch chłopców- uczniowie szkoły Podstawowej w Trzebieszowicach i Ołdrzychowicach zostało potrąconych przez pijanego kierowcę. Obaj w stanie ciężkim znajdują się w szpitalu. Bystrzyckie Stowarzyszenie Tenisa Stołowego postanowiło wspomóc akcję pomocy dla chłopców, organizując w dniu 8 kwietnia turniej " Gramy dla Stasia i Brajana". Cały dochód z turnieju zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację chłopców.

Sam turniej zgromadził na starcie 29 zawodników, zwycięzcą turnieju został zawodnik BSTS Bystrzyca Kłodzka - Sebastian Galuk (na zdjęciu ) , bardzo dobrze spisali się młodzi uczestnicy turnieju. Drugie miejsce zajął Piotr Żurawski - KU AZS Wrocław, a na najniższym stopniu podium stanęła Karolina Podyma - Śnieżnik Stronie Śląskie -Lądek Zdrój. Tuż za podium uplasował się Bartosz Jurkiewicz - Orlęta Krosnowice, piąte miejsce zajął Artur Kwaśnik - Sudety Międzylesie, a szóste Aleksandra Satława - Orlęta Krosnowice. 7- Paula Krysińska - Śnieżnik Stronie Śląskie  8-Leon Dawid- Radunia Tąpadła  9- Mariusz Pusz - BSTS  10-Bogusław Zadorożny - Sudety Międzylesie.

Więcej informacji na stronie klubowej  www .bsts.cba.pl.