Triumf młodych pływaków HS'' Team Kłodzko w zawodach rozegranych w Nowej Rudzie. Zdobyli 14 medali! [FOTO]

niedziela, 12.11.2023 21:39 2113 3

Pływacy z klubu HS'' Team Kłodzko świętowali na sportowo 11 listopada na basenie w Nowej Rudzie-Słupcu. W odbywających się tam V Sowiogórskich Zawodach Pływackich o Tarczę Wszechstronnego Sprintera w Wyścigach Australijskich, zdobyli 14 medali: 5  złotych, 7 srebrnych i 2 brązowe. Klub z Kłodzka był najlepszy w klasyfikacji drużynowej!

„Zwyciężyła drużyna, czyli zwycięzcami są WSZYSCY NASI ZAWODNICY wraz z Trenerami i Rodzicami” – podkreśla klub w mediach społecznościowych. Dla większości zawodników był to pierwszy start na zawodach. Wszyscy popłynęli na wysokim poziomie, wykazując się wszechstronnością stylową. Pokazali ducha walki i dostarczyli kibicom ogromnych emocji.

A oto miejsca młodych pływaków z Kłodzka [pełne wyniki zawodów znajdziecie w Nowej Rudzie TUTAJ]: