Sukcesy zawodników "HS" Team Kłodzko podczas Dolnośląskiej Ligi Pływackiej Swim Mania. Kto wygrał? Amelia! [FOTO]

poniedziałek, 27.11.2023 18:31 706 0

Zawody odbyły się w niedzielę, 26 listopada, na pływalni 50-metrowej Orbita WCT Spartan we Wrocławiu i wzięło w nich udział blisko 700 zawodników z Dolnego Śląska i okolic. Poziom rywalizacji był wysoki, a nasi pływacy kilkukrotnie stanęli na podium i zajęli wysokie lokaty w poszczególnych konkurencjach. Wywalczyli także wysokie miejsca w wyścigach sztafetowych.

8. na 100 m stylem dowolnym.

Nasze sztafety znalazły się w pierwszej dziesiątce najlepszych, a zawodnicy świetnie popłynęli i walczyli do samego końca:
7. w sztafecie 4x50 m stylem dowolnym w składzie: Zuzanna Starzak, Przemysław Słomka, Mateusz Wilgosz i Nadia Dejko;
7. w sztafecie 6x50 m stylem dowolnym w składzie: Martyna Poręba, Daria Zajączkowska, Jagoda Stankowska, Amelia Bidowaniec, Aleksandra Tulska i Hanna Koźlak.

Ogromne brawa należą się również naszym pływakom, którzy w większości pierwszy raz startowali na basenie olimpijskim. Wszyscy popłynęli na wysokim poziomie i wywalczyli wysokie miejsca w klasyfikacji: