komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

sobota, 20 stycznia 2018

Fabiana, Sebastiana

Spotkanie informacyjne dla kobiet powracających na rynek pracy

czwartek, 20.4.2017 10:14 , komentarze: 0 , odsłony: 208
kategorie artykułu:

Najczęściej to kobiety przerywają pracę i wychowują dzieci, opiekują się niepełnosprawnym członkiem rodziny, chorym rodzicem. Po kilku a niekiedy kilkunastu latach trudno im wrócić do pracy. Rynek się zmienia, pracodawcy szukają pracowników z nowymi kompetencjami, umiejętnościami po długiej przerwie kobietom sprawia problem poruszanie się w zawiłościach nowych przepisów, umów i wymagań.

Te, które nie mogą znaleźć pracy chętnie otwierają własne firmy. One z kolei potrzebują doradztwa ZUS w zakresie obowiązków, jakie właściciel firmy ma wobec Zakładu.

- Spotkania informacyjne dla kobiet powracających na rynek pracy są doskonałą okazją do nawiązania kontaktów, uzyskania porad od specjalistów, zadawania pytań i szukania wsparcia – mówi Iwona Kowalska regionalny rzecznik prasowy ZUS na Dolnym Śląsku. - Wszystkie zainteresowanie panie gorąco zapraszam na spotkanie poświęcone możliwości wsparcia kobiet (w tym powracających na rynek pracy), jakie oferują różne instytucje – dodaje rzeczniczka.

Prelekcję na temat: „ Praw i obowiązków związanych z działalnością gospodarczą” wygłosi Roman Ciupa specjalista w Wydziale Obsługi Klientów i Korespondencji Oddziału ZUS we Wrocławiu.

Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia 2017 r.

w godz.: 10: 00-13: 00 we Wrocławiu przy ulicy Walońskiej 3-5, sala 122.

Wstęp wolny

ZAPRASZAMY

 

Wasze komentarze

wczoraj, 14 godz temu
wczoraj, 15 godz temu
wczoraj, 15 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
czwartek, 18.1.2018 10:36
środa, 17.1.2018 13:07
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Kawiarnia W Dobrym Guście
Kawiarnia W Dobrym Guście
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO