komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

środa, 21 lutego 2018

Eleonory, Fortunata

Salon TOYOTA NOWAKOWSKI rusza pełną parą...

środa, 4.10.2017 10:07 , odsłony: 1349
kategorie artykułu:

Salon TOYOTA NOWAKOWSKI rusza pełną parą w Jeleniej Górze.

Poznaj niezawodne auta HYBRYDOWE już w najbliższy weekend!

Jeszcze do niedawna jeleniogórski salon Toyota Nowakowski sprzedawał tylko auta używane w ramach programu Toyota Plus. Od 2 października wszystko się zmieniło – salon przy ul. Wrocławskiej 99a, uzyskał autoryzację i rusza pełną parą. Tym samym posiadacze samochodów marki Toyota będą mogli skorzystać na miejscu z profesjonalnego serwisu oraz z bogatej oferty aut nowych w firmie Toyota Nowakowski. To jedyny dealer marki Toyota w Jeleniej Górze i to dealer najmocniejszej marki na rynku światowym.

- Dotąd Jeleniogórzanie musieli jeździć po auta nowe oraz na serwis do naszego wałbrzyskiego lub wrocławskiego salonu. Od października się to zmienia. Rozbudowaliśmy salon, poszerzyliśmy jego ofertę i zwiększyliśmy załogę. Chcemy być leaderem na rynku i chcemy żeby jak największa liczba mieszkańców Jeleniej Góry pokochała Toyotę, bo to bezpieczne i niezawodne samochody – mówi Prezes Zarządu Toyota Nowakowski – Iwona Nowakowska – Sołtys.

Toyota Nowakowski istnieje na rynku już 25 lat. Pierwszy salon powstał w Świebodzicach i po czasie przeniesiono go do nowoczesnej siedziby w Wałbrzychu. W 2004 roku firma otworzyła kolejny salon – tym razem w Bielanach Wrocławskich. Salon w Jeleniej Górze jest kolejnym krokiem ku rozbudowie sieci salonów po szyldem Nowakowski na terenie Dolnego Śląska. Cały czas firma modernizuje też istniejące salony tak, aby maksymalnie odpowiedzieć na zapotrzebowania rynku i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Toyota Nowakowski to nie tylko dealer marki, ale sprawnie przemyślane zaplecze w postaci serwisu mechanicznego, doradztwa kredytowego, ubezpieczeniowego oraz serwisu blacharsko – lakierniczego. Poza sprzedażą aut nowych, Toyota Nowakowski sprzedaje także auta używane z gwarancją i posiada aż dwieście egzemplarzy w ciągłej sprzedaży. Wybierając się do jeleniogórskiego salonu zostaniemy zatem obsłużeni kompleksowo i z pewnością wrócimy, ponieważ obsługa jest profesjonalna i przyjazna.

- Dotąd kupowałem w jeleniogórskim salonie tylko auta używane, dzisiaj przyjechałem rozejrzeć się za autem hybrydowym do firmy. Wiem, że mogę tu już kupić auta nowe i w końcu będę mógł korzystać z serwisu. To dla mnie duże udogodnienie i oszczędność czasu, ponieważ wcześniej musiałem jeździć do Wałbrzycha. – mówi jeden z klientów firmy, prowadzący działalność w Karpaczu.

Toyota Nowakowski nie przestaje zaskakiwać.

W najbliższy weekend wypatrujcie korowodów modeli Aygo na jeleniogórskich drogach. Ponadto Toyota szykuje dla Państwa niecodzienne atrakcje – w salonie w Maciejowej odbędą się Dni Otwarte, które mają przybliżyć klientom salon, jego ofertę i personel, który jest do Państwa dyspozycji. Jednak nie będą to zwykłe Dni Otwarte, ale Dni Samochodów Hybrydowych. Auta hybrydowe to przyszłość – po pierwsze emitują mniej spalin, po drugie są oszczędne i ekologiczne.

Jeśli ekologia łączy się z oszczędnością, to musi to być Toyota!

Do tego jest to jedyna marka, która posiada dwadzieścia lat doświadczenia w tworzeniu aut z silnikami hybrydowymi. Przyjdźcie i przekonajcie się sami jak wiele zalet mają auta hybrydowe, skorzystajcie z atrakcji i poznajcie salon, jego załogę, i nową ofertę marki Toyota w Jeleniej Górze.

 
poniedziałek, 19.2.2018 11:46
piątek, 16.2.2018 12:45
4
poniedziałek, 12.2.2018 11:38
2
piątek, 9.2.2018 14:35
piątek, 9.2.2018 12:08
środa, 31.1.2018 09:41
6
poniedziałek, 29.1.2018 12:22
poniedziałek, 22.1.2018 15:24
2
sobota, 20.1.2018 21:09
czwartek, 18.1.2018 21:41
23
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO
Kawiarnia W Dobrym Guście
Kawiarnia W Dobrym Guście
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele