komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

sobota, 17 lutego 2018

Aleksego, Zbigniewa

Ruszyła trzecia edycja "Kulturalnych Czwartków"

piątek, 3.6.2016 18:57 , komentarze: 2 , odsłony: 3787
kategorie artykułu:

Cykl imprez pn. Kulturalne Czwartki na stałe wpisał się już w kalendarz bystrzyckich wydarzeń. W tym roku zorganizowana została już ich trzecia edycja. Pierwsza odsłona przypadła na 2 czerwca i adresowana była głównie do najmłodszych, ze względu na przypadający dzień wcześniej, Międzynarodowy Dzień Dziecka. 

- W tym roku czeka nas jeszcze więcej atrakcji. „Kulturalne Czwartki” będą bardzo tematyczne, a co tydzień będzie czekała spora dawka emocji muzycznych, tanecznych, fitnessowych, będzie coś  i dla duszy i dla ciała. Mamy nadzieję, że pogoda znowu będzie piękna tym bardziej, że w ubiegłym roku w żaden czwartek nie padało - mówi Ewelina Walczak, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej. - Szczęśliwie się złożyło, że pierwsza odsłona przypadła w okolicy Dnia Dziecka, więc postanowiliśmy zainaugurować „Kulturalny Czwartek” z myślą o najmłodszych. Dziś dzieci występują dla dzieci. W pierwszej kolejności na scenie pojawił się zespół z Nowego Waliszowa, piękny występ na ludową nutę. Nie mogło zabraknąć także teatru dla dzieci. „Akademia wyobraźni” przedstawiła „Baśń o dwóch braciach”, a aktorami, oprócz instruktorów i profesjonalistów, były także nasze dzieci, które spontanicznie zostały zwerbowane podczas warsztatów teatralnych trwających w ramach „Kulturalnego Czwartku”.

Wydarzenie było także doskonałą okazją do złożenia podziękowań wszystkim działaczom kultury. Listy z gratulacjami wręczyła burmistrz Renata Surma oraz dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, Ewelina Walczak. 

 

Wasze komentarze

made by Old Walishow :-)
wtorek, 26.07.2016 18:39 autor: young
Kicz, mydło i powidło.
sobota, 04.06.2016 08:24 autor: oneself
poniedziałek, 22.1.2018 15:24
2
czwartek, 28.12.2017 09:54
1
piątek, 28.7.2017 11:46
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO
Kawiarnia W Dobrym Guście
Kawiarnia W Dobrym Guście
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele