PRACA - technolog

środa, 7.3.2018 15:44 1130

Dla Naszego Klienta z zagranicznym kapitałem, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:
Technolog

Miejsce pracy: Kudowa-Zdrój

Opis stanowiska:

  • Kontrola efektywności procesów produkcyjnych i ich optymalizacja,
  • Sprawowanie nadzoru nad instalacją maszyn i urządzeń,
  • Zarządzanie informacjami dotyczącymi wykorzystania maszyn i urządzeń, aktualizacja dokumentacji,
  • Współudział w zapewnieniu ciągłości ruchu maszyn, nadzór nad ich stanem technicznym i procesowym,
  • Współpraca z liderami obszarów.

Wymagania:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • preferowana znajomość branży (automotive lub maszynowej lub metalowej),
  • mile widziane wykształcenie wyższe, techniczne,
  • dobra znajomości języka angielskiego,
  • zdolności analityczne,
  • kreatywność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez finansowanie szkoleń,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@pl.whoohoo.com

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.