komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 18 stycznia 2018

Piotra, Małgorzaty

Policja apeluje o rozważną jazdę i stosowanie się do znaków drogowych

czwartek, 13.7.2017 08:15 , komentarze: 17 , odsłony: 9547
kategorie artykułu:

Do dyżurnego kłodzkiej komendy wciąż wpływają zgłoszenia od kierowców, którzy informują o utrudnieniach wynikających z budową i remontowaniem drogi, gdzie nastąpiła konieczna zmiana organizacji ruchu.

- Na skrzyżowaniu ulic Objazdowej i Korytowskiej w Kłodzku wprowadzona została czasowa zmiana organizacji ruchu. Między innymi  umieszczony został znak  nakazujący kierującemu pojazdem skręcenie w prawo. Wielu kierowców nie przestrzega przepisów i ignoruje znaki drogowe, utrudniając tym samym korzystanie z drogi innym uczestnikom ruchu drogowego - informuje podinsp. Wioletta Martuszewska z kłodzkiej policji. - Każdego dnia na wymienione skrzyżowanie w Kłodzku kierowany jest patrol ruchu drogowego, w związku z nagminnym łamaniem przepisu nakazu jazdy w prawo z ul. Zajęczej na ul.Objazdową. Kierowcy zgłaszają, że w tym rejonie muszą przeczekać w korku, kiedy to inni kierowcy nie stosują się do nakazu jazdy w prawo i usiłują na tym skrzyżowaniu pojechać prosto, a nawet w lewo. Stwarza to dezorganizację w ruchu i opóźnia przejazd przez skrzyżowanie, a także doprowadza do zdarzeń drogowych. 
W związku ze zgłoszeniami, policjanci z kłodzkiej drogówki w ramach codziennej służby będą regularnie kierowani w rejon skrzyżowania w celu egzekwowania od kierowców prawidłowego zachowania się na drodze.

 

Wasze komentarze

Policja znaków nie stawia. Janusze prawa...
czwartek, 13.07.2017 10:45 autor: Arson
Fizycznie ich nie stawia ,ale pani rzecznik policji z Kłodzka...
czwartek, 13.07.2017 11:47 autor: ZimnyJanusz
Krokodyl cały czas łamie prawo!
czwartek, 13.07.2017 09:45 autor: koń rafał
Wczoraj we wtorek ok godz 14 - baba na tablicach...
czwartek, 13.07.2017 09:31 autor: Kierowca
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO
Kawiarnia W Dobrym Guście
Kawiarnia W Dobrym Guście
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele