komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

Park Miniatur Minieuroland zaprasza na kolejne imprezy! – Festiwal Kawy i Wielkie Grillowanie

wtorek, 8.8.2017 16:10 , komentarze: 0 , odsłony: 662
kategorie artykułu:

W najbliższą niedzielę 13 sierpnia odbędzie się Festiwal Kawy, którego uczestnicy zostaną zabrani w aromatyczną i przepełnioną różnorodnymi doznaniami podróży po świecie kawy!

Imprezę poprowadzą: Marcin Rusnarczyk - Mistrz Polski Baristów oraz Leszek Kopcio - kawowy czarodziej z noworudzkiej Białej Lokomotywy.

W czasie Festiwalu będziemy wspólnie odkrywać historie, ciekawostki oraz tajemnice kawy. Bariści, zaprezentują swój kunszt i produkty w najlepszej możliwej postaci. Wydarzenie wypełnią liczne atrakcje, w tym:

1) warsztaty z alternatywnych metod parzenia kawy – możliwość przygotowania kawy różnymi metodami pod okiem doświadczonych baristów,

2) degustacja najlepszych kaw z rożnych regionów świata oraz Cold Brew Coffee Nitro,

3) ruletka aromatów – poznanie aromatów występujących w kawie,

4) bar kawowy z najlepszymi baristami i kawami,

5) aromatyczne konkursy z nagrodami.

Festiwal Kawy w Parku Miniatur Minieuroland to impreza, gdzie zmysłowy aromat kawy wodzi za nos kusi niezwykłą różnorodnością.

A to jeszcze nie koniec niespodzianek.

We wtorek 15 sierpnia w dzień wolny od pracy Minieuroland zaprasza na Wielkie Grillowanie! W czasie imprezy unoszący się w powietrzu zapach będzie kusił Wasze podniebienia. Wyobraźcie sobie niezwykłą ucztę w otoczeniu rozkwitającej natury. Oryginalne, soczyste i rozpływających się w ustach przekąski oraz dania z grilla zaspokoją apetyt każdego smakosza.

Nie można tego przegapić!

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Kawiarnia W Dobrym Guście
Kawiarnia W Dobrym Guście