komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

Nabór do Nadodrzańskiego oddziału Straży Granicznej

piątek, 17.11.2017 08:29 , komentarze: 0 , odsłony: 546
kategorie artykułu:

W 2017 roku szeregi Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zasiliło już 38 nowych funkcjonariuszy, natomiast do końca roku planowanie jest przyjęcie 13 osób oraz 60 w 2018 roku.

Służba w Straży Granicznej zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem. W poprzednich latach o jedno miejsce ubiegało się kilkunastu kandydatów. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej szuka ludzi młodych, ambitnych, chcących zdobywać nowe doświadczenia. W zamian oferujemy szeroką ofertę szkoleń, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, udział w misjach organizowanych przez Agencję FRONTEX (m.in. w Grecji, Bułgarii oraz we Włoszech) oraz w ramach umów bilateralnych z innymi krajami m.in. do Macedonii. Służba w Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej może być pełniona w trzech województwach (lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie), w tym w dużych miastach m.in. Wrocław oraz Poznań oraz tam gdzie Nadodrzański Oddział Straży Granicznej ma swoje Placówki.

Osoba, która pragnie wstąpić w szeregi Straży Granicznej, musi być obywatelem Polski, nie może być karana, musi mieć, co najmniej średnie wykształcenie. Ważne, aby była gotowa podporządkować się szczególnej dyscyplinie i posiadać odpowiednią zdolność fizyczną i psychiczną do służby.

Po pozytywnie zakończonej procedurze kwalifikacyjnej (m.in. rozmowa kwalifikacyjna, testy psychologiczne, badanie wariografem, testy z wiedzy ogólnej i sprawności fizycznej) nowy szeregowy SG w jednym z ośrodków szkolenia Straży Granicznej odbywa trzymiesięczne szkolenie podstawowe i trzymiesięczne szkolenie podoficerskie.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie internetowej Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej:

(http://www.nadodrzanski.strazgraniczna.pl/nad/komenda/nabor-do-sluzby/7457,Nabor-do-sluzby.html)

 

Wasze komentarze

HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO
Kawiarnia W Dobrym Guście
Kawiarnia W Dobrym Guście