komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

Lądek Dla Kibiców

środa, 6.12.2017 09:33 , komentarze: 0 , odsłony: 598
kategorie artykułu:

Sezon Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej 2017 dobiegł końca i postanowiliśmy z Wami uczcić cały ten rok pełen rajdowych emocji. Dlatego 16.12.2017 serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników, kibiców, fanów rajdów samochodowych do Lądka Zdroju na Lądek Dla Kibiców o puchar burmistrza Lądka Zdroju.

”Rajdowa Kotlina Super Stage ” – tak nazwaliśmy odcinek ulicami miasta powinien przypaść do gustu kierowcom, a już na pewno kibicom. Trasa podobna do poprzedniej edycji jednak tym razem o innej konfiguracji, w każdym miejscu kibice zobaczą tego samego zawodnika min 2 razy i co najważniejsze będzie "beczka".

Odcinek ze względu na charakterystykę Lądka-Zdroju nie mogliśmy wydłużyć w żadną stronę więc postanowiliśmy pozostać na tym niewielkim fragmencie, jednak wierzymy że zabawa i tak będzie przednia. Podobnie jak na poprzedniej edycji można wziąć udział samochodami nie posiadającymi klatki bezpieczeństwa! Również jednym samochodem może startować dwóch zawodników! 

Przewidywany koszt wpisowego: 200 zł
Puchar Burmistrza Lądka-Zdroju za najlepszy czas na ”Rajdowa Kotlina Super Stage” czeka na zawodników, którzy w swojej klasie zdobędą najlepszy czas odcinka w jednym z trzech przejazdów. Czasy odcinków nie będą sumowane.

Dodatkowo puchar za najlepszy czas również zostanie przyznany w klasyfikacji generalnej. A jeżeli ktoś myśli o rozgrzewaniu publiczności to przewidujemy puchar za najlepiej wykonana „beczkę”. Tak więc 16.12. 2017 serdecznie zapraszamy do Lądka Zdroju na Lądek Dla Kibiców 2017.

źródło:  Rajdowa Kotlina

 

Wasze komentarze

HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Kawiarnia W Dobrym Guście
Kawiarnia W Dobrym Guście
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele