komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 23 stycznia 2018

Ildefonsa, Rajmunda

Znamy bezpośrednią przyczynę śmierci pobitego 40-latka

piątek, 12.1.2018 15:00 , komentarze: 57 , odsłony: 36893
kategorie artykułu:

Przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej sekcja 40-letniego mężczyzny, którego zwłoki ujawnione zostały w ubiegły weekend w jednym z mieszkań przy ul. Korytowskiej w Kłodzku wykazała, że bezpośrednią przyczyną zgonu był krwiak wewnątrzczaszkowy. Jak ustalili śledczy został on wcześniej dotkliwie pobity, ograniczono mu wolność, a także zmuszano go do wykonywania innych czynności seksualnych. W sprawie zatrzymano 4 mężczyzn. 

- W sprawie zatrzymano 4 mężczyzn. Każdemu przedstawione zostały zarzuty różnej treści. Jeden z nich usłyszał zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym i decyzją prokuratora został on tymczasowo aresztowany. Drugiemu z mężczyzn został przedstawiono zarzut krótkotrwałego pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze o charakterze wolnościowym. Pozostałych dwóch podejrzanych, oprócz krótkotrwałego pozbawienia wolności, usłyszało również zarzut zmuszania do wykonywania innych czynności seksualnych. Wobec nich również zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu – mówi Jan Sałacki z Prokuratury Rejonowej w Kłodzku.

Do aresztu trafiło trzech mężczyzn w wieku: 45, 38 i 48 lat. Jednemu z nich grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. 

fot. ilustracyjne 

 

Wasze komentarze

Oby dostali duże wyroki bo zasłużyli na to. Jak można mieć w sobie taką mściwość ? Ich żony powinny przemyśleć to wszystko i zastanowić się czy chcą żyć z takim bydlakiem i by wychowywał dzieci
poniedziałek, 22.01.2018 12:14 autor:

kto nie lubiał grubego w sklepie???????
sobota, 13.01.2018 14:13 autor: korytowska

****** go!
niedziela, 14.01.2018 13:54 autor:

Wszyscy uczciwi ludzie powinni bojkotować ten sklep morderców!
poniedziałek, 15.01.2018 16:54 autor:

Janusz Skrobot wraca do pracy w MSWIA ten to ma farta wszędzie wlezie nawet z Pisem
poniedziałek, 15.01.2018 00:10 autor: Pawłowsky Jerzy

Oburzona pierdolnij sie w leb! Zabili chlopaka a ty tu wyklady robisz!!! Do wora z *****mi jebac grzeska grubego i tego szmate fryte do ryja za to co zrobili....
niedziela, 14.01.2018 21:13 autor: Francuz




Bardzo dobrze.. pozamykać zwyrodnialcow. Pewnie i tak dostana mało znajac nasze kochane prawo, a lebki dostaja po 10 lat za posiadanie konopi, a ci co? Dostana najwyzej 8...
piątek, 12.01.2018 22:30 autor: janblachowicz

WSZYSTKIM WSPÓŁUDZIAŁ ZROBIĆ. WSZYSCY WIDZIUELI NA CO SIĘ PISZĄ, NIECH BĘDZIE NAUCZKA DLA INNYCH. !!!!
sobota, 13.01.2018 14:28 autor: WSZYSTKIM WSPÓŁUDZIAŁ ZROBIĆ

Wszyscy wiedzieli co będą robić i zrobili. Jeszcze ich żałować ! Zrobić im to samo !!!
sobota, 13.01.2018 17:18 autor: Pączek

Popieram!!!
niedziela, 14.01.2018 13:51 autor:

Oby ci zwyrodnialce zgnili w pudle!
niedziela, 14.01.2018 13:50 autor:

To prawda że oni są kierowcami tirów? Tiry na tory! Zakaz jazdy dla tirów
sobota, 13.01.2018 15:28 autor: Krokodyl

Zatlukli faceta na smierc a przyczyna to "krwiak wewnatrzczaszkowy".Sam sobie guza nabil, do mozgu.
sobota, 13.01.2018 22:45 autor:

Chyba chłopaka "nieumiejętnie" nastraszyli,czyli bardzo amatorsko z tragicznym skutkiem,za dużo filmów akcji i oglądania sztuk walki. Normalny człowiek przy kilku kopach,czy ciosach może nieprzeżyc . W filmach jest inaczej,a w życiu inaczej. Wszystkich szkoda,każdego inaczej.Niestety życie jest TYLKO jedno i nikt nie ma prawa go komuś odbierac.
sobota, 13.01.2018 22:36 autor: Doc

Prawda jest taka że pozbawił życia i za to powinni słono zapłacić
sobota, 13.01.2018 22:09 autor: Ala

Z tymi latami zatrzymanych to coś nie tak wprowadzanie ludzi w błąd
sobota, 13.01.2018 18:26 autor:

a czy ktoś mógłby wyjaśnić znaczenie słów " innych czynności seksualnych" ??
piątek, 12.01.2018 22:10 autor: niezrozumiałe

Też chciałbyś?
sobota, 13.01.2018 17:25 autor: Gosc

sklep na korytowskiej to nowa toaleta u pieroga
sobota, 13.01.2018 08:47 autor: pi

Takie pobicie to MORDERSTWO ze szczgolnym okrucienstwem.
sobota, 13.01.2018 00:31 autor:

Dlaczego zatluczenie albo przejechanie autem osoby jest karane lagodnierj od morderstwa? Wszystko "ze skutkiem smiertelnym".
sobota, 13.01.2018 00:27 autor: awo

Te ***** dostana zawiasy, a winny dostanie pobicie ze skutkiem smiertelnym!
Kurewski wymiar sprawiedliwosci!
piątek, 12.01.2018 20:20 autor: Crazy

A reszta dozór policji w postaci podpisania listy na komendzie. To paranoja ale niestety takie mamy prawo polskie
piątek, 12.01.2018 16:28 autor:

Każdy z tej 4 jest wspolwinny tego co sie stało, jeżeli nie dostana min 10lat to jest to przyzwolenie sądu na takie rzeczy jak pobicie na zlecenie ze skutkiem śmiertelnym, wstyd i hańba dla wymiaru sprawiedliwości.
piątek, 12.01.2018 18:02 autor: ja

Popieram - wstyd I Hanba!!!
piątek, 12.01.2018 18:47 autor:

Żeby skazać trzeba udowodnić winę. A który z tej trójki zadał śmiertelny cios..? Skażemy jednego... a jak to nie ten
piątek, 12.01.2018 20:05 autor: Tuptup

Jak się coś wydarzy w Ziębicach to wszyscy plują na to miasteczko. Tu, puki co opluwania nie ma, dziwne trochę.
piątek, 12.01.2018 19:56 autor: ziębiczanin

A takie cwaniaki zobaczymy Ja będą teraz cwaniakwac.
To naprawdę nienormalni tak się zachować....
piątek, 12.01.2018 18:57 autor: Z......

Minimum 95 lat pierdzenia
piątek, 12.01.2018 17:11 autor: koń rafał

PRAWO ! Z tego dożywocia dostanie realnie max 12 lat do odsiadki ! Reszta po 6 lat i Tyle w temacie !
piątek, 12.01.2018 15:09 autor: Papuga

W zawieszeniu na 3 lata.
piątek, 12.01.2018 15:27 autor:

dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu