komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 24 kwietnia 2018

Horacego, Feliksa

Trudne warunki na drogach powiatu! [Aktualizacja]

środa, 3.1.2018 12:00 , komentarze: 49 , odsłony: 20645
kategorie artykułu:

[Aktualizacja; godz. 13:43] Intensywne opady śniegu spowodowały, że na drogach naszego powiatu panują trudne warunki drogowe. Policja apeluje o bezpieczną jazdę, zachowanie ostrożności oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach.

Jak informuje oficer prasowy KPP w Kłodzku, podinsp. Wioletta Martuszewska utrudnienia występowały na drodze krajowej nr 8 na wysokości miejscowości Zielone Ludowe. Obecnie nie ma już utrudnień w ruchu. 

Jeśli spotkasz utrudnienia na drodze skontaktuj się z nami! 

tel. 690 999 488 
dkl@doba.pl  

 

Wasze komentarze

A ja tam kocham jak pada śnieg, widzimy go coraz rzadziej więc powinniśmy się cieszyć.Druga sprawa to jeżeli ktoś ma zimówki to nie rozumiem w czym jest problem ;)
środa, 03.01.2018 17:40 autor: xxx

A ja kocham ją a ona kocha mnie
środa, 03.01.2018 18:39 autor:

Ja kocham jego a on kocha mnie
środa, 03.01.2018 19:17 autor:

A ja uważam, że tylko idioci mówią, że zima zaskoczyła drogowców. Przy tak intensywnych opadach śniegu potrzebaby było jeden tysiąc pługów aby utrzymać czarną drogę na odcinku kłodzko - kudowa. Wiem, zaraz pójdzie hejt w moją stroną ale uważam, że jesteście paździerzami, nie potraficie jeździć samochodem, prawojazdy kupiliście za jajka. Jak na Was patrze na drodze to chce mi się rzygać bo jesteście tak beznadziejni.
środa, 03.01.2018 22:15 autor: Marcin

I Wszystko na ten temat.
czwartek, 04.01.2018 06:09 autor:

Ponoć Ty prawo jazdy w chipsach znalazłeś
czwartek, 04.01.2018 06:15 autor: koń rafał

5 cm sniegu i afera. No ale co sie dziwic jak niektorzy nie potrafia przy doskonalych warunkach jezdzic i zawsze szukaja winnych...
środa, 03.01.2018 17:46 autor:

Na drogach Kłodzka i powiatu, to pikuś. Przecież wszyscy mogą poczytać prognozy pogody, za wyjątkiem drogowców. Oni wiecznie zaskoczeni i zdziwieni. Cooo? Śnieg, w styczniu? Niebywale. Ale na chodnikach Kłodzka, to jest dopiero cholerny horror. Nikt. Absolutnie nikt nie próbuje z tym czegokolwiek zrobić. Po kilku krokach nogi wraz z butami mokre do kostek. Zesz ***** mać! XXI wiek, a w Polsce, przynajmniej w Kłodzku, bezdroża Rumunii.
środa, 03.01.2018 17:31 autor: Spoliteroniusz

troche spadnie i juz drogowcy nie sa przygotowani jestem zainterysowana bardzo czy w szczytnej przejdzie pochod trzech kroli nigdy nie bylo a mogli by zorganizowac raz i przejsc na koniach pomyslcie mok bractwo rycerzy pieknie to by bylo
środa, 03.01.2018 14:23 autor: autorka

Nie spotkałam po drodze ani jednej piaskarki...masakra...Odpowiedzialne służby drogowe są zaskakiwane bez przerwy przez aurę...Czy ktoś jest za to odpowiedzialny, czy to po prostu ciepła posadka?
środa, 03.01.2018 14:46 autor: abcd

Droga do Kudowy juz przejezdna
środa, 03.01.2018 15:21 autor: Gosc

zima w styczniu?czy to nie dziwne?dla drogowców najwidoczniej tak,
środa, 03.01.2018 14:48 autor: mikro

Jak w Londynie czy Hiszpanii. Kilka centymetrów śniegu i paraliż.
środa, 03.01.2018 13:44 autor: PKP

Do Kudowy nadal zablokowana
środa, 03.01.2018 13:29 autor: zas

Czy już coś się ruszyło??
środa, 03.01.2018 13:26 autor: Angie

Dobrze że nie spadło z pół metra śniegu bo i z tydzień by była tragedia
środa, 03.01.2018 13:25 autor: Fqrf

Czy droga w stronę Kudowy jest już przejezdna?
środa, 03.01.2018 13:14 autor:

W Kudowie deszcz pada..
środa, 03.01.2018 13:05 autor: ania

***** 21 wiek. Snieg zaskoczył tragedia.
środa, 03.01.2018 12:52 autor: Robert

Krokodyl bierz końia i do łopaty nie roby jedne i ćpacie po piwnicach!
środa, 03.01.2018 12:16 autor: Tir

Słońce wyszło, śnieg topnieje a my ciagle stoimy, policji i innych służb nie widać