komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 26 lutego 2018

Miroslawa, Aleksandra

[FOTO] Poważny wypadek w Boguszynie [Aktualizacja]

czwartek, 7.12.2017 11:50 , komentarze: 73 , odsłony: 67575
kategorie artykułu:

7 grudnia ok.godz. 11.30 w miejscowości Boguszyn doszło do zderzenia czterech aut: dwóch osobowych i dwóch ciężarowych. W wyniku zdarzenia 3 osoby trafiły do szpitala. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Toyota 22-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, w celu ominięcia stojącego na jednym z dwóch pasów jezdni pojazdu ciężarowego marki DAF z naczepą, zjechał na lewy pas jezdni uderzając w bok prawidłowo jadącego pojazdu DAF z naczepą, którym kierował 66-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego.  W wyniku uderzenia pojazd marki Toyota został zakleszczony między pojazdem ciężarowym a jego naczepą, który  stanął w poprzek jezdni, uderzając w drugi pojazd ciężarowy. 38-letni mieszkaniec powiatu średzkiego, kierując samochodem marki Skoda nie zdążył zahamować i uderzył w bok pojazdu ciężarowego blokującego całość jezdni - mówi  podinsp.Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. 

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku. 

 

 

Foto; P. Bidowaniec 

 

Wasze komentarze

Nie wiadomo kto był winny dochodzenie prowadzi wydział śledczy .
piątek, 15.12.2017 09:06 autor:

Tyle się nagadaliście i obrażaliście, robiąc winnymi kierowców TIR'ów, a winny był kierowca srebrnej osobówki.
sobota, 09.12.2017 10:10 autor: Kłodzko

"Kierowca" najbardziej aktywny na forum w obrażaniu wszystkich do okola.
piątek, 08.12.2017 07:25 autor: krypta

Czego można oczekiwać od kierowcy
piątek, 08.12.2017 15:09 autor:

Tirowcy tak często myślą jak się myją , czyli nigdy! Tiry na tory! Zakaz jazdy dla tirów!
piątek, 08.12.2017 12:38 autor: Krokodyl

Łatwo jest komentować innych. Ale ważne ze niema rannych ze wszyscy żyją. To powinna byc przestroga dla innych kierowców.
piątek, 08.12.2017 10:22 autor: Konrad

jaka była przyczyna ilu poszkodowanych dlaczego policja milczy????
piątek, 08.12.2017 09:31 autor: kierowca

Co ustaliła policja? Czy wiadomo jak doszło do wypadku?
czwartek, 07.12.2017 22:12 autor: Gość

Droga śmierci, gdzie są samorządowcy, kiedy przebudowa K8 ?!
czwartek, 07.12.2017 19:52 autor:

Nigdy baranie
czwartek, 07.12.2017 20:11 autor: Kierowca

To jest odpowiedź barana, brawo!
czwartek, 07.12.2017 21:00 autor:

Tak to jest odpowiedź dla ciebie baranie
czwartek, 07.12.2017 22:59 autor: Kierowca

Szkoda że tacy ludzie sie rodzą,krokodyl,koń....albo pisze to jedna i ta sama osoba,tak jak pisał tobie gość wczesniej,idz cioto do lekarza psychiatry,a nie ubliżasz publicznie osobom którzy cięzko co dzien wykonują swoją pracę,,,pisałem ci wczesniej cioto brudna,zza kompa jesteś cwaniak,może ujawnisz sie brudasie to pogadamy z boksu na wyrywki zostaniesz zapytany
czwartek, 07.12.2017 19:04 autor: kierowca

Droga śmierci? przebudowa? a gdzie kultura jazdy?
czwartek, 07.12.2017 19:58 autor: Andrzej

I znowu te psychole w tirach! Tiry to jest największe zagrożenie na drogach! Zakaz jazdy dla tych psychopatów!Tiry na Tory!
czwartek, 07.12.2017 12:10 autor: Krokodyl




Prawda.
czwartek, 07.12.2017 15:51 autor:

Ale wy jesteście (w większości) pierdol**ęci.
czwartek, 07.12.2017 14:25 autor: Gość z Kotliny

Tiry na tory
czwartek, 07.12.2017 14:17 autor:

Cześć Krzychu :-)
czwartek, 07.12.2017 19:29 autor:

TIROWCY TO MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH !!!
czwartek, 07.12.2017 18:19 autor: koń rafał

Kiedy się skończą te idiotyczne komentarze na temat tirów.Juz nie można tego czytać.Czlowieku zgłoś się do oddziału psychiatrii,tam ci pomogą.Masz zaburzenia psychiczne,to się leczy.
czwartek, 07.12.2017 13:14 autor:

Sami bandyci w tych brudnych tirach
czwartek, 07.12.2017 18:00 autor:

Jak można na tyle godzin zablokować drogę krajową? Porobić zdjęcia i pomierzyć, te czynnoście nie zajmują dłużej jak godzinę czasu. Następnie odciagnąć częściowo pojazdy i udrożnić przejazd na wahadło. Proste? Nie musicie dziękować na przyszłość się nauczcie.
Jak wam się nie chce tego zrobić to wyślijcie wtedy patrole policji na Boguszyn bo tam dzisiaj się dantejskie sceny działy jak jeden przez drugiego chciał przejechać. Nie będę już wposminał o drodze do Ławicy gdzie poleciał zestaw ciężarowy i od mostku cofał bo nie dał by rady przez niego pojechać. Żaden baran już nawet nie ustąpi kierowcy bo popełnił błąd to niech się tam męczy a tym samym powodujr kolejne zagrożenie.
czwartek, 07.12.2017 16:37 autor: Janusze kierowania

a może ratowali ludzi z auta
czwartek, 07.12.2017 17:19 autor: zenek

TIR BRAŁTIRA Z GÓRY !!!
czwartek, 07.12.2017 16:32 autor: robson

Droga dalej zablokowana, tragedia
czwartek, 07.12.2017 15:50 autor:

Tir brał tira pod górę, czy tir z góry nie wyrobił i strącił osobówkę? Masakra jest ten łuk jak nie musze staram się tam nie gonić pod górę a z góry na 3 piłuję;) tyle tam dzwonów już było bo się ludzie od Orlenu nie zawijają w ten zakręt. Jak nie lubię to żółta skrzynka tam powinna stanąć najlepiej obrotowa.
czwartek, 07.12.2017 12:28 autor: Oko

Koledzy z wanienek znani sa z poganiania kierowców na 8, i właśnie tak sie kończa ich jazdy na ogonie bo im sie spieszy.
czwartek, 07.12.2017 14:14 autor: dlugopis

Kocham tiry i krokodyla
czwartek, 07.12.2017 13:08 autor: Koń Rafał

To prawda ze jierowcy tirow sr*ja do wiadra u siebie w kabinie?
czwartek, 07.12.2017 12:46 autor: Plastikowy smalec

Tym razem to wina srebrnej osobówki!
czwartek, 07.12.2017 13:02 autor: xxx

Te wszystkie odcinki 2+1 powinny być rozdzielone barierkami.
*****, który kazał wykonać krawężnik od tablicy świetlnej w kierunku Kłodzka powinien siedzieć w kryminale.
czwartek, 07.12.2017 12:39 autor: Jatoja

Za każde idiotyczne komantarze też powinni zamykać
czwartek, 07.12.2017 12:31 autor: Ala

Jestem za tym żeby zaczęli od ciebie
czwartek, 07.12.2017 12:49 autor: Obserwator

Dołączam się do życzeń
czwartek, 07.12.2017 14:49 autor:

Osobowymi jeżdżą tam jak na wyścigach na tym zakręcie który silniejszy a tiry wleka się pod gore a te oszolomy zapier..........
czwartek, 07.12.2017 12:33 autor: Kazek

KROKODYL ZMIEN LEKARZA NA PSYCHIATRE . BO TWOJE KOMENTAZE SA BEZ SENSU.
czwartek, 07.12.2017 12:28 autor: aut