komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

niedziela, 18 lutego 2018

Szymona, Konstancji

Krysiak bezkonkurencyjny w 4F

poniedziałek, 11.9.2017 11:41 , komentarze: 0 , odsłony: 1308
kategorie artykułu:

Zwycięstwem w klasyfikacji 4F oraz 12. miejscem w klasyfikacji generalnej zakończyła udział w 51. Rajdzie Dolnośląskim załoga Paweł Krysiak i Paweł Gacek. Team Forda Fiesty R2, obsługiwanej przez Rallylab, wygrał w swojej klasie wszystkie odcinki specjalne. Tym samym powiększył swoją przewagę w klasyfikacji sezonu i zwiększył szanse na tytuł Mistrza Polski.

Trasa 51. Rajdu Dolnośląskiego, rozegranego w dniach 08-09 września 2017r. składała się z 9 odcinków specjalnych o łącznej długości 133,45 km. Zawody stanowiły 4. rundę Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dla załogi Automobilklubu Ziemi Kłodzkiej Paweł Krysiak i Paweł Gacek to był wspaniały start w domowych zawodach. Team Forda Fiesty R2 z nr 33 ani razu nie dał się pokonać konkurentom na niezwykle wymagających oesach (odcinkach specjalnych). Paweł Krysiak i Paweł Gacek w klasie 4F o ponad dwie minuty pokonali Jacka Poloka i Katarzynę Pytel- Majkowską w bliźniaczej Fieście R2. Osiągając świetne 12. miejsce w klasyfikacji generalnej krajowego czempionatu, byli także najwyżej sklasyfikowaną lokalną załogą.

- Cieszę się niezmiernie, że wreszcie udało się odczarować Rajd Dolnośląski i osiągnąć metę. Teraz pozostaje mi mały niedosyt, jeśli chodzi o wynik w klasyfikacji generalnej, bo postawiłem na dość zachowawczą jazdę. Priorytetem była właśnie meta i walka o punkty w klasie 4F, gdzie mamy szansę na Mistrza Polski – mówi Paweł Krysiak, kierowca ze Strzegomia. - Dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że start w tym rajdzie był możliwy. Za wsparcie logistyczne dziękuję Rafałowi Kręciochowi, Marcinowi Górnemu, ekipie Rallylab i Łukaszowi Sermetowi oraz Darkowi Lamotowi. Za świetny rajd i wspaniałą trasę ukłony należą się Automobilklubowi Ziemi Kłodzkiej – dodaje.

Start załogi Paweł Krysiak i Paweł Gacek w 51. Rajdzie Dolnośląskim wsparło wiele lokalnych firm i instytucji, a także osób prywatnych, którym zespół składa serdeczne podziękowania: Tech Plast, Forpol - Auto Serwis Świdnica, Sidor Posadzki, Nifco Polska, ZYWER Auto z Niemiec, Agencja Reklamowa Geospace, Tech-Mol, Dźwigi GOLAK, Kamieniarstwo Zenon Kiszkiel, KRAUSE, Psychotesty Piotr Robaszyński, Stacja Paliw „U Emila”, Opał Maria Gajecka, Pomoc Drogowa Zaborowski, Dachy TRK, Pamuła Świdnica, Tu Się Tworzy, Zakład Kamieniarski ZEN, Er-Tech, Gmina Strzegom, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest – Park”.

W tym roku w cyklu Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski do rozegrania pozostały jeszcze dwie rundy: Rajd Nadwiślański (29.09 - 01.10.2017, Puławy) oraz Rajd Śląska (13-15.10.2017, Mikołów – Żory).

-Nie dajemy sobie ani chwili odpoczynku w walce o budżet na dokończenie sezonu. Jesteśmy w tej mało komfortowej sytuacji, że pieniądze na starty zbieramy z rajdu na rajd. Zatem teraz przystępujemy do intensywnej pracy pod kątem Rajdu Nadwiślańskiego, który już pod koniec września. Mamy o co walczyć! Myśl o mistrzowskim tytule daje nam jeszcze więcej entuzjazmu – mówi Paweł Krysiak.

Zwycięstwem w klasyfikacji 4F oraz 12. miejscem w klasyfikacji generalnej zakończyłaudział w 51. Rajdzie Dolnośląskim załoga Paweł Krysiak i Paweł Gacek. Team Forda FiestyR2, obsługiwanej przez Rallylab, wygrał w swojej klasie wszystkie odcinki specjalne. Tymsamym powiększył swoją przewagę w klasyfikacji sezonu i zwiększył szanse na tytułMistrza Polski.Trasa 51. Rajdu Dolnośląskiego, rozegranego w dniach 08-09 września 2017r. składała się z 9 odcinkówspecjalnych o łącznej długości 133,45 km. Zawody stanowiły 4. rundę Inter Cars RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski. Dla załogi Automobilklubu Ziemi Kłodzkiej Paweł Krysiak i PawełGacek to był wspaniały start w domowych zawodach. Team Forda Fiesty R2 z nr 33 ani razu nie dał siępokonać konkurentom na niezwykle wymagających oesach (odcinkach specjalnych).Paweł Krysiak i Paweł Gacek w klasie 4F o ponad dwie minuty pokonali Jacka Poloka i Katarzynę Pytel-Majkowską w bliźniaczej Fieście R2. Osiągając świetne 12. miejsce w klasyfikacji generalnej krajowegoczempionatu, byli także najwyżej sklasyfikowaną lokalną załogą.- Cieszę się niezmiernie, że wreszcie udało się odczarować Rajd Dolnośląski i osiągnąć metę. Teraz pozostajemi mały niedosyt, jeśli chodzi o wynik w klasyfikacji generalnej, bo postawiłem na dość zachowawczą jazdę.Priorytetem była właśnie meta i walka o punkty w klasie 4F, gdzie mamy szansę na Mistrza Polski – mówiPaweł Krysiak, kierowca ze Strzegomia. - Dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że start w tym rajdzie byłmożliwy. Za wsparcie logistyczne dziękuję Rafałowi Kręciochowi, Marcinowi Górnemu, ekipie Rallylab iŁukaszowi Sermetowi oraz Darkowi Lamotowi. Za świetny rajd i wspaniałą trasę ukłony należą sięAutomobilklubowi Ziemi Kłodzkiej – dodaje.Start załogi Paweł Krysiak i Paweł Gacek w 51. Rajdzie Dolnośląskim wsparło wiele lokalnych firmi instytucji, a także osób prywatnych, którym zespół składa serdeczne podziękowania: Tech Plast,Forpol - Auto Serwis Świdnica, Sidor Posadzki, Nifco Polska, ZYWER Auto z Niemiec, AgencjaReklamowa Geospace, Tech-Mol, Dźwigi GOLAK, Kamieniarstwo Zenon Kiszkiel, KRAUSE,Psychotesty Piotr Robaszyński, Stacja Paliw „U Emila”, Opał Maria Gajecka, Pomoc DrogowaZaborowski, Dachy TRK, Pamuła Świdnica, Tu Się Tworzy, Zakład Kamieniarski ZEN, Er-Tech,Gmina Strzegom, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna„Invest – Park”.W tym roku w cyklu Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski do rozegrania pozostałyjeszcze dwie rundy: Rajd Nadwiślański (29.09 - 01.10.2017, Puławy) oraz Rajd Śląska (13-15.10.2017,Mikołów – Żory).-Nie dajemy sobie ani chwili odpoczynku w walce o budżet na dokończenie sezonu. Jesteśmy w tej małokomfortowej sytuacji, że pieniądze na starty zbieramy z rajdu na rajd. Zatem teraz przystępujemy dointensywnej pracy pod kątem Rajdu Nadwiślańskiego, który już pod koniec września. Mamy o co walczyć!Myśl o mistrzowskim tytule daje nam jeszcze więcej entuzjazmu – mówi Paweł Krysiak.

 

Wasze komentarze

piątek, 16.2.2018 09:43
11
piątek, 16.2.2018 07:41
czwartek, 15.2.2018 08:35
6
poniedziałek, 12.2.2018 15:37
1
poniedziałek, 12.2.2018 15:01
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kawiarnia W Dobrym Guście
Kawiarnia W Dobrym Guście