komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

niedziela, 25 lutego 2018

Wiktora, Cezarego

Inauguracja roku akademickiego w Wyższej Szkole Medycznej w Kłodzku[Foto]

piątek, 10.11.2017 10:49 , komentarze: 25 , odsłony: 7394
kategorie artykułu:

9 listopada w auli Liceum Chrobrego odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego Wyższej Szkoły Medycznej w Kłodzku.

W uroczystości brali udział zaproszeni goście a wśród nich znaleźli się m.in. wiceburmistrz Kłodzka oraz starosta powiatu. 

W tym roku uczelnia od października uruchomiła trzy kierunku kształcenia (ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, kosmetologia) na studiach licencjackich. W planach uczelni jest uruchomienie studiów drugiego stopnia pielęgniarstwo oraz fizjoterapii.

Foto: P. Bidowaniec 

 

Wasze komentarze

Ale jaja, ale jaja..... . Kolejna "kuźnia talentów"?
poniedziałek, 13.11.2017 09:25 autor: olo
Po pierwsze :bez tej i innych kużni wiedzy ...
poniedziałek, 13.11.2017 20:44 autor: .
Świeciłyby wtedy pustkami
sobota, 11.11.2017 13:27 autor: .
Tusz? W kałamarzu chyba ;)
niedziela, 12.11.2017 21:04 autor: Makary
Rozpoczęli budowę, tuż przy ul. Wzniesienie.
środa, 15.11.2017 14:22 autor: .
Autor tego posta zapraszam na wykłady.zapraszam na egzamin wtedy możesz...
niedziela, 12.11.2017 12:40 autor: Tomera Bartłomiej Student 3 roku
Obok WORDU powstaje kolejny budynek mieszkalny. Osiedle ...
niedziela, 12.11.2017 08:34 autor: ..
Witam serdecznie, i tutaj miło Państwa zaskoczę. Jesteśmy już po...
niedziela, 12.11.2017 00:08 autor: Magdalena Krawiec
Nigdy nie powstanie. Ciągną tylko kasę i tyle.
sobota, 11.11.2017 15:50 autor: obserwuje
Kilkanaście lat temu polikwidowali średnie szkoły medyczne , w to miejsce teraz zrobili niby wyższe studia- licencjackie. W dawnych szkołach średnich, również medycznych nauka trwała dłużej niż teraz w tak zwanych "wyższych uczelniach". Kiedyś było trudniej przejść do następnej klasy, bo nie tolerowano uczniów nieudaczników. Teraz poziom niższy i łatwiej zdać niż kiedyś , bo kasa z czesnego się liczy , dotyczy to również szkół państwowych tego typu.

sobota, 11.11.2017 13:44:54 autor: ., ip: 188.146.167.85:62617

A gdzie Jadwiga - dyr. szpitala? A ta Pani to...
sobota, 11.11.2017 14:18 autor: car
Żebraki rezydenci