komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

Dzielnicowy w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

piątek, 11.8.2017 15:40 , komentarze: 0 , odsłony: 312
kategorie artykułu:

Pomimo wakacji policjanci dbają o bezpieczeństwo najmłodszych odbiorców treści prewencji kryminalnej. Działania profilaktyczne tym razem skierowane były do dzieci, które wakacje spędzają w miejscu zamieszkania. 

Podczas spotkania dzielnicowy st.asp.Emil Kowalski z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku w ramach akcji edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo” i „Bezpieczne wakcje”, przypomniał dzieciom podstawowe zasady ruchu drogowego. Zwrócili uwagę na zagrożenia na które są narażone dzieci bawiące się w pobliżu jezdni. 

W prelekcji uczestniczyła też  nadkom.Dorota Jaworska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, która podała sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach np. w kontakcie z agresywnym bezpańskim psem. Uczestnicy spotkania prewencyjnego dowiedzieli się co może zrobić dziecko, gdy się zagubi, lub zaczepi je nieznana osoba. Poruszana na zajęciach tematyka bezpieczeństwa przybliżyła najmłodszym wiedzę na temat możliwości uzyskania pomocy w sytuacjach niebezpiecznych. Policjanci przypomnieli dzieciom pod jaki nr telefonu można zadzwonić, aby uzyskać pomoc w sytuacji zagrożenia. 

 

Wasze komentarze

TWIERDZA KŁODZKO
Kawiarnia W Dobrym Guście
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Wymarzone wesele