8-letni Szymon Terlecki z HS" Team Kłodzko bohaterem Mistrzostw Zagłębia Miedziowego. Zdobył 4 medale! [FOTO]

poniedziałek, 23.10.2023 13:44 625 0

O Szymonie Terleckim z HS" Team Kłodzko pisaliśmy już nie raz, ale znowu nas zadziwił! Ten młodziutki zawodnik w sobotę, 21 października, wywalczył w Legnicy cztery medale: trzy złote i jeden srebrny.

Podczas pływackich Mistrzostw Zagłębia Miedziowego Szymon był bezkonkurencyjny na trzech dystansach: • 100 m stylem zmiennym, • 50 m stylem grzbietowym i • 50 m stylem klasycznym. Drugie miejsce zajął na • 50 m stylem dowolnym.

Przed wakacjami pisaliśmy o sukcesach pływaka HS" Team Kłodzko w Kędzierzynie-Koźlu oraz Warszawie i byliśmy pewni, że to nie koniec jego zwycięskiej passy. Gratulujemy Szymonowi, rodzicom Annie i Marcinowi Terleckim oraz trenerowi Henrykowi Szydłowskiemu!