komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 18 stycznia 2018

Piotra, Małgorzaty

14-20.07. Repertuar Cinema 3D Kłodzko

piątek, 14.7.2017 20:17 , komentarze: 0 , odsłony: 772
kategorie artykułu:

Repertuar od 14 do 20 lipca 2017 r.

 

W dniach 14,15 i 16 lipca repertuar ulega znacznym zmianom i przesunięciom. Szczegóły w kasach kina i na stronie http://www.cinema3d.pl/klodzko

 

 Wojna o Planetę małp 2D 

Pokazy przedpremierowe tylko 14,15 i 16 lipca

czas trwania: 140 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 13

produkcja/rodzaj: USA  science-fiction/akcja/thriller 

godziny seansów: 17:45 NAPISY

Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

 

Auta 3  2D

Dubbing
czas trwania: 109 min

ograniczenia wiekowe: b.o.

produkcja/rodzaj: USA Animowany/przygodowy/komedia

godziny seansów: 9:30 dubbing

 

Zygzak McQueen to niekwestionowany mistrz świata i żywa legenda wyścigów samochodowych, czego potwierdzeniem jest pięć pucharów Złotego Tłoka. Niespodziewanie musi stawić czoła nowemu pokoleniu rywali zagrażających nie tylko jego pozycji, ale również pewności siebie, która wyniosła go na szczyt. W walce o odzyskanie pola nr 95 musi zdecydować, czy zamiłowanie do ścigania da mu wystarczającą moc, by wygrać najważniejszy bieg w życiu.

  

Spider-Man: Homecoming 2D

PREMIERA

czas trwania: 133 min 

ograniczenia wiekowe: Od lat 12 

produkcja/rodzaj: USA  fantasy/akcja/przygodowy 

godziny seansów:  12:00 dubbing, 14:45 dubbing, 17:30 napisy, 21:45 napisy

 

Spider-Man: Homecoming 3D

PREMIERA 

czas trwania: 133 min 

godziny seansów:  20:30 napisy

 

Młody Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland), po znakomitym debiucie w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, poszukuje swojego nowego ego superbohatera. Zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko „Spider-Manem z sąsiedztwa”. Jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

 

Volta

Premiera

czas trwania: 106 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 13

produkcja/rodzaj: Polska/ Komedia

godziny seansów: 13:45, 19:30, 20:00

 

Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!

  

Rock Dog. Pies ma głos! 2D

Premiera 

czas trwania: 90 min

ograniczenia wiekowe: b.o.

produkcja/rodzaj: Chiny/USA  animacja/dla dzieci 

godziny seansów: 9:15 dubbing, 15:30 dubbing, 17:30 dubbing

 

Rock Dog. Pies ma głos! 3D 

Premiera  

czas trwania: 90 min

godziny seansów: 11:30 dubbing
 

Tybetański pies opuszcza dom, aby spełnić swoje muzyczne marzenia.

 

  

To przychodzi po zmroku

Premiera

czas trwania: 91 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 16

produkcja/rodzaj: USA/ Horror

godziny seansów: 22:15

 

Paul zrobi wszystko, żeby ochronić swoją rodzinę przed nadciągającym, tajemniczym wirusem. Ale jak daleko można się posunąć, by ocalić najbliższych?

 

Gru, Dru i Minionki 2D

czas trwania: 96 min

ograniczenia wiekowe: b.o

produkcja/rodzaj: USA  Animowany/komedia/przygodowy

godziny seansów: 10:00 dubbing, 11:45 dubbing, 13:30 dubbing, 16:00 dubbing, 18:00 dubbing

 

To powrót, na który czekają wszyscy! Twórcy „Jak ukraść księżyc” oraz największych animowanych przebojów 2013 i 2015 – „Minionki rozrabiają” oraz „Minionki” (druga najbardziej dochodowa animacja w historii kina!) serwują nam kolejne fantastyczne przygody Gru i Lucy, ich uroczych córek – Margo, Edith i Agnes – oraz, naturalnie, Minionków!

 

 

Kalendarz wydarzeń specjalnych:

21.07.2017r.  Godz. 22:00 
Maraton Nolana

 

Nieprzespana noc, powoduje stan wysokiego zadowolenia. Tylko pod warunkiem, że weźmiesz udział w nocnym maratonie filmowym. Widzów spragnionych emocji filmowych w hurtowej ilości  zapraszamy na cykliczne maratony filmowe. Jeśli jeden film to dla Ciebie  za mało, sprawdź najbliższe propozycje tematycznych maratonów.

 

Maratony filmowe - Jeden film to za mało!

Maraton Nolana w CINEMA3D

W piątek, 21 lipca wyjątkowa okazja dla wszystkich fanów dobrego kina. Tej nocy w CINEMA3D zaprezentujemy najlepsze filmy Christophera Nolana. Startujemy punktualnie o godz 22:00 filmem "Incepcja", potem "Interstellar"  a na deser premierowo "Dunkierka", gdzie główną rolę gra Tom Hardy. Daj się ponownie zaskoczyć wybitnym kinowym hitom Nolana.

 

 

Dunkierka/ napisy – Premiera

            |Wlk. Brytania |Francja|USA 2017 | 106 min | dramat wojenny.

| reż Christoper Nolan |Obsada:Tom Hardy, Mark Rylance, Kenneth Branagh.

Dramat Wojenny Dunkierka rozpoczyna się sceną, w której wroga armia otacza setki tysięcy Brytyjczyków i aliantów. Uwięzieni na plaży między morzem a siłami przeciwnika muszą stawić czoła niemożliwemu.

 

­­­­­Interstellar/napisy.

|Kanada | Wlk. Brytania | USA 2014 | 164 min |.

|reż Christoper Nolan |Obsada:Anne Hathaway, Jessica Chastain, Matthew McConaughey, Bill Irwin, Ellen Burstyn, Michael Caine, Wes Bentley, Casey Affleck.

Gdy okazuje się, że nasz czas na Ziemi dobiega końca, zespół odkrywców wyrusza na najważniejszą misję w dziejach ludzkości. Badacze podróżują poza granice naszej galaktyki, aby przekonać się, czy rasa ludzka ma szansę przetrwać wśród gwiazd.

 

Wasze komentarze

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO
Kawiarnia W Dobrym Guście
Kawiarnia W Dobrym Guście