komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

„Święto Kina” już 9 i 10 grudnia!

środa, 6.12.2017 15:36 , komentarze: 0 , odsłony: 510
kategorie artykułu:

Już w najbliższy weekend, 9-10 grudnia widzowie z całej Polski będą mieli okazj uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu - po raz czwarty odbędzie się ogólnopolskie „Święto Kina”. Celem akcji jest popularyzowanie kinematografii, kultury chodzenia do kina i oglądanie filmów na dużym ekranie. W te dni ceny biletów we wszystkich kinach biorących udział w akcji zostaną obniżone do 12 złotych. Patronat nad akcją objął Polski Instytut Sztuki Filmowej, a ambasadorami zostali: Joanna Moro, Sandra Staniszewska, Antek Królikowski, Marcin Kwaśny, Andrzej Młynarczyk oraz przedstawiciele najmłodszego pokolenia aktorów: Julia Kostow i Mateusz Winek.

Polskie kino przeżywa okres rozkwitu. Szacuje się, że w roku 2017 sprzedanych zostanie ponad 60 mln biletów. Rodzime produkcje cieszą się ogromną popularnością i zdobywają wiele prestiżowych nagród. Wymienić można tu m.in.: „Cichą Noc” Piotra Domalewskiego czy „Najlepszego” w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Polskie kino ma co celebrować. Dlatego i w tym roku, już po raz czwarty odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - „Święto Kina”. W akcji biorą udział sieci kin: Cinema City, Helios, Multikino i Cinema 3D, jak również kina niezależne zrzeszone w Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. We wszystkich kinach ceny biletów na seanse 2D zostaną obniżone do 12 złotych, a w przypadku seansów 3D będzie obowiązywać tylko dopłata za okulary. Tegoroczną akcję wspierają znani i popularni aktorzy: Joanna Moro, Sandra Staniszewska, Julia Kostow, Antoni Królikowski, Marcin Kwaśny, Andrzej Młynarczyk i Mateusz Winek. Patronem medialnym „Święta Kina” jest Polsat i RMF FM.

Więcej informacji oraz listę kin uczestniczących w akcji można znaleźć na stronie www.swietokina.com oraz na fanpage’u www.facebook.com/swietokina/.

Polskie kino przeżywa okres rozkwitu.Szacuje się, że w roku 2017 sprzedanychzostanie ponad 60 mln biletów. Rodzimeprodukcje cieszą się ogromnąpopularnością i zdobywają wieleprestiżowych nagród. Wymienić można tum.in.: „Cichą Noc” Piotra Domalewskiegoczy „Najlepszego” w reżyserii ŁukaszaPalkowskiego.Polskie kino ma co celebrować. Dlategoi w tym roku, już po raz czwarty odbędziesię wyjątkowe wydarzenie - „Święto Kina”.W akcji biorą udział sieci kin: Cinema City,Helios, Multikino i Cinema 3D, jak równieżkina niezależne zrzeszone w Sieci KinStudyjnych i Lokalnych. We wszystkichkinach ceny biletów na seanse 2D zostanąobniżone do 12 złotych, a w przypadkuseansów 3D będzie obowiązywać tylkodopłata za okulary.Tegoroczną akcję wspierają znanii popularni aktorzy: Joanna Moro, SandraStaniszewska, Julia Kostow, AntoniKrólikowski, Marcin Kwaśny, Andrzej
Młynarczyk i Mateusz Winek.Patronem medialnym „Święta Kina” jest Polsat i RMF FM.Więcej informacji oraz listę kin uczestniczących w akcji można znaleźć na stroniewww.swietokina.com oraz na fanpage’u www.facebook.com/swietokina/.

 

Wasze komentarze

Kawiarnia W Dobrym Guście
Kawiarnia W Dobrym Guście
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO