Zapaśnicze zmagania JUNIORA Dzierżoniów w Bielawie

niedziela, 18.2.2018 09:39 2078 0

W Bielawie 17 lutego podczas IV Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego o Puchar Burmistrza Miasta Bielawa nasi najmłodsi zawodnicy zainaugurowali sezon zapaśniczy. Najlepiej z młodszej grupy zaprezentował się Oskar Pych Lipiński, który zdobył brązowy medal. Dobrze spisali się Bartosz Pych Lipiński oraz Grzegorz Mazur, którzy uplasowali się na V pozycjach. W walkach eliminacyjnych odpadli Kacper, Berezicki, Antoni Kowalewski oraz Michał Kaczor.

W starszej grupie złoty medal wywalczyła Paulina Martyka oraz Tytuł Mistrzyni Dolnego Śląska Juniorek. Srebrny medal wywalczył natomiast Filip Bednarek 92kg w grupie Kadet.

Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Dzierżoniów.

Dziękujemy również swoim sponsorom DRG AGRO GROUP z Tuszyna oraz Domino Polska z Dzierżoniowa.

Zachęcamy do udziału w zajęciach ogólnorozwojowych, zapaśniczych oraz brazylijskiego jiu jitsu w klubie JUNIOR Dzierżoniów – więcej informacji 693 981 359