Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Przedsiębiorczości 2018

poniedziałek, 19.2.2018 14:32 2944 2

Konkursy dla dzierżoniowskich uczniów organizowane są od kilku lat w ramach Dni Przedsiębiorczości. To jeden z elementów kształtowania przedsiębiorczych postaw u młodych mieszkańców. Finał turnieju odbył się w piątek, 16 lutego w Zespole Szkół nr 3 w Dzierżoniowie.

1. Nagroda za najlepszy komiks pn. „Bądź przedsiębiorczy – to się opłaca” przypadła drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 5, w składzie:

• Julia Kotus;
  • Martyna Duda;
  • opiekun  Monika Krzyżanowska.

Wyróżnienie w tej samej kategorii  przypadło drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 3, w składzie:

• Gabriela Szewczyk;
  • Dominik Korman;
  • Aleksandra Mika;
  • Klara Węgieł;
  • opiekun - Alicja Lewszyk.

2. Nagrodę za najlepszy „Reportaż z XXIII Dzierżoniowskich Prezentacji 2017” zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej  nr 1, w składzie:

• Marta Sługocka;

Kolejne wyróżnienie w tej samej kategorii  przypadło drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 3, w składzie:

• Jakub Bober;
  • Dawid Kowalik;
  • Piotr Reczek;
  • opiekun - Elwira Błaszczyk.

Nagrodę za najlepszy Biznesplan pt. „Twój Biznes przyszłością Ziemi Dzierżoniowskiej” zdobyła drużyna  z Zespołu Szkół nr 3, w składzie:

• Patrycja Hajdamowicz;
  • Małgorzata Siemieńczuk;
  • Marta Kuźniar;
  • Patrycja Sułowicz;
  • opiekun - Grażyna Furgała.

Wyróżnienie w tej samej kategorii zdobyła drużyna z Zespołu Szkół nr 2, w składzie:

• Ewelina Bednarczyk;
  • Martyna Tejman;
  • Alicja Bogdaszewska;
  • opiekun - Małgorzata Legan.

Nagroda za zajęcie I miejsca w Międzyszkolnym Turnieju Przedsiębiorczości pn. „ „Młodzi Mistrzowie Przedsiębiorczości” przypadła drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 5, składzie:

• Martyna Łebek
  • Emilia Kruzel
  • Karolina Kret
  • opiekun - Monika Krzyżanowska

Wyróżnienie w tej samej kategorii przypadło drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 3, w składzie: