komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

niedziela, 21 stycznia 2018

Agnieszki, Jarosława

Świetny sezon zawodników dzierżoniowskiego Juniora

piątek, 29.12.2017 08:01 , komentarze: 0 , odsłony: 376
kategorie artykułu:

Jak co roku Klub MULKS JUNIOR Dzierżoniów przystępuję do organizacji zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z całego Powiatu Dzierżoniowskiego. Na co dzień w klubie trenuje 50 osób w 3 sekcjach sporotwych : Zapasy, Sumo oraz Mieszanych Sztuk Walk z Brazylijskim Jiu Jitsu. Zajęcia dla wszystkich prowadzą : Norbert Warchoł, Stanisław Warchoł, którzy posiadają uprawnienia oraz licencje związkowe.

W Kadrze Narodowej w zapasach w roku 2018 będą : Paulina Martyka, Sylwia Martyka, Filip Bednarek. W punktacji Ministerstwa Sportu i Turystyki zdobylismy dotychczas 62 pkt.

Wyniki zawodników i zawodniczek :

Paulina Martyka – uczestniczka Mistrzostw Europy Juniorek w Zapasach XVII miejsce, Mistrzyni Polski Juniorek w zapasach kat. 59 kg, V miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorek w zapasach kat.60kg, Złota medalistka Pucharu Polski Juniorek w Zapasach kat. 59kg., Brązowa medalistka Turnieju Nadzieji Olimpijskiej Juniorek kat. 59 kg, Srebrna Medalistka Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS Młodzieżowcy 69kg, brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorek w Sumo kat. 770kg., Srebrna medalistka Międynarodowego Turnieju UWW Juniorek w kat. 55 kg w Rydze. V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Bukareszcie 59kg. Mistrzyni Dolnego Śląska Juniorek w zapasach kat. 63kg. Członek Kadry Narodowej Juniorek od 2017r.

Sylwia Martyka – Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w Zapasach kat. 56Kg, Złota medalistka Jesiennego Pucharu Polski Kadetek w Zapasach 56kg. Srebrna medalistka Mistrzostw Polski Kadetek w Sumo kat. 60kg., Złota medalistka M/n Turnieju w Frankfurcie nad Odrą 60g. Brązowy medal w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Bukareszcie 56kg. Wicemistrzyni Dolnego Śląska Juniorek w Zapasach 55kg. Brązowa medalistka I Pucharu Polski Kadetek w Zapasach 56kg Brązowa medalistka Międzynarodowego Pucharu Polski Kadetek kat. 56 kg w Czarnym Borze, Członek Kadry Narodowej Juniorek Młodszych w zapasach 2016 -2018.

Anna Czerwińska – V zawodniczka Mistrzostw Polski Juniorek w zapasach 55kg

Paulina Łochańska – VII zawodniczka Mistrzostw Polski Juniorek w zapasach 72kg.

Sebastian Dudek – V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach styl klaysczny 60kg, Złoty medalista Amatorskiej Ligi MMA Edycja 128 – członek Kadry Narodowej w zapasach Juniorów 2015-2017.

Filip Bednarek – Brązowy medalistka Pucharu Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym 85kg, VIII miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Zapasach 85g, VII miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów w sumo kat. 85kg., brązowy medalista Amatorskiej Ligi MMA Edycja 128 Dzierżoniów. Srebrny medalista Amatorskiej Ligi MMA w Bielawie Edycja 133. IX miejsce w Międynarodowym Pucharze Polski Kadetów 85kg. Srebrny medal VII Ogołnpolskiego Turnieju NO GI i GIFIGHT w Bielawie kat. 74 kg. Członek Kadry Narodowej Juniorów Młodszych od 2017r.

Bartosz Pych Lipiński – brązowy medalista Mistrzostw Makroregionu Młodzików w stylu klasycznym 35kg, brązowy medalista Mistrzostw Makroregionu Młodzików w stylu wolnym 35kg, srerbny medalista Ogólnpolskiego Turnieju Zapaśniczego w Miliczu 35kg.

Nikola Wasilewska – złota medalistka Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Kudowie Zdrój, V miejsce w Międzynarodwoych Truenieju Zapaśniczym w Bielawie.

Filip Wasilewski – złoty medalista Międzynarodowego Turnieju w Bielawie oraz Pieszycach, srebrny medalista Międzynarodowego Turnieju w Kudowie Zdrój,

Grzegorz Mazur – V miejsce w Mistrzostwach Polski LZS Młodzików w stylu wolnym 47kg, brązowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Kudowie Zdrój, Cieszkowie, Pieszycach, Gogolinie.

Sambor Strzelecki – brązowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Bielawie, Kudowie Zdrój, Cieszkowie, Pieszycach oraz Miliczu.

Michał Kaczor - brązowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Bielawie, Kudowie Zdrój, Cieszkowie, Pieszycach, Miliczu, Wołowie.

Gratulacje dla zawodników reprezentujących nasz klub: Błażej Gmyrek Malwina Gmyrek, Marek

Chmielarski, Antoni Kowalewski, Rozalia Kowalewska.

Sponsor Tytularny : DRG Agro Group z Tuszyna – Daniel oraz Rafał Gogolewscy

Sponsorzy : DOMINO Polska Eugeniusz Świszcz

Festa Sport – Andrzej Fedorczak oraz Piotr Stasieńko

Profesjonalne Centrum Odżywek Sportowych Arkadiusz Rogowski

Fix Four Health – Grzegorz Fiks

Restauracja Rodos – Janusz Chawłowski

Roomster – Polska – Dominika Bąkowska

Podziękowania dla władz samorządowych :

Dariusza Kucharskiego – Burmistrza Miasta Dzierzoniów

Janusza Guzdka – Starosty Powiatu Dzierżoniowskiego

Podziękowania dla mediów :

Doba.pl

Tygodnik Dzierżoniowski

DDZ-24.pl

Grapplerinfo.pl

Bjjfanatics.pl

Radio Zet Gold

Infoddz.pl

Tygodnik Powiatowy

 

 

 

Wasze komentarze

wtorek, 16.1.2018 10:10
środa, 10.1.2018 13:52
poniedziałek, 8.1.2018 11:00
10
poniedziałek, 8.1.2018 10:47
piątek, 5.1.2018 08:36
4
piątek, 5.1.2018 08:31
1
środa, 3.1.2018 15:33
środa, 3.1.2018 11:00
2
wtorek, 2.1.2018 11:00
24
wtorek, 26.12.2017 14:00
10
Tomograf3D
Tomograf3D
Mechanika AUTO HAMMER
Mechanika AUTO HAMMER
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
KROS-SKI Bielawa
KROS-SKI Bielawa
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Mati Autogaz
Mati Autogaz
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Miral
Miral
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Okna Wochnik
Okna Wochnik