komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

wtorek, 20 lutego 2018

Leona, Ludomira

Styczniowa odsłona Kina na Szpilkach niebawem

czwartek, 18.1.2018 09:38 , komentarze: 0 , odsłony: 271
kategorie artykułu:

Kino Na Szpilkach powraca w Nowym Roku! Już w czwartek 25 stycznia o 18:00 świdnickie kino CINEMA 3D zaprasza wszystkie Panie na wyjątkową, karnawałową edycję imprezy ze specjalnym, przedpremierowym pokazem filmu „Podatek od Miłości”.

Pierwsze spotkanie w 2018 roku przebiegnie pod hasłem karnawału. Mile widziane imprezowe kreacje i wszelkiego rodzaju elementy ubioru i ozdoby związane z balem karnawałowym. Event rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 18:00 na holu kina, gdzie uczestniczki  przy lampce szampana zapoznać się będą mogły z atrakcjami przygotowanymi przez partnerów wydarzenia. Zobaczyć będzie można najnowsze trendy w makijażu i fryzurach za sprawą studia Lumaki, które na swoich modelkach zaprezentuje wieczorowo-karnawałowy make-up a całość dopełni Atelier Pracownia Fryzjerska Monika Warkoczyńska. Na pewno większość z nas ma również noworoczne postanowienia związane np. ze zdrowym trybem życia. Z pomocą zatem rusza Centrum Dietetyczne Naturhouse oraz Fitness World z Galerii Świdnickiej. Swoją poradą będzie służyć również Agnieszka Kwiatkowska z CalorEat. Jeśli chodzi natomiast o to jak na co dzień zadbać o swoją urodę i cerę w mroźne, zimowe dni na pewno pomocne okaże się skorzystanie z opinii ekspertów i zapoznanie się z nowościami kosmetycznymi z Mary Kay czy Souvre. Jeśli któraś z Pań planuje zorganizować zabawę karnawałową we własnym domu na pewno może być zainteresowana tym co zaprezentuje Jakub Bielecki z Browaru Rzemieślniczego Hoppy Lab.

To nie koniec atrakcji! W holu kina zostanie specjalnie przygotowana strefa taneczna na której każda z Pań będzie mogła spróbować swoich sił i nauczyć się nowych kroków z profesjonalnym instruktorem tańca z Centrum Renesans. Nie zapominamy jednak o nadchodzących Walentynkach i w specjalnie przygotowanej, walentynkowej zabawie wygrać będzie można voucher do restauracji Manufaktura. W sam raz na romantyczną kolację! Oprócz tego oczywiście mnóstwo innych gier i zabaw z atrakcyjnymi nagrodami. Na koniec, film. Tym razem Panie będą mogły zobaczyć jako pierwsze w specjalnym pokazie przedpremierowym, komedię romantyczną „Podatek od Miłości”.

PODATEK OD MIŁOŚCI - Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?  

 Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 19.2.2018 14:31
poniedziałek, 19.2.2018 14:25
2
poniedziałek, 19.2.2018 14:23
2
poniedziałek, 19.2.2018 14:16
poniedziałek, 19.2.2018 12:33
1
poniedziałek, 19.2.2018 11:16
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Tomograf3D
Tomograf3D
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Mechanika AUTO HAMMER
Mechanika AUTO HAMMER
Okna Wochnik
Okna Wochnik
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Miral
Miral
KROS-SKI Bielawa
KROS-SKI Bielawa
SKUP AUT
SKUP AUT
Mati Autogaz
Mati Autogaz