komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

piątek, 23 lutego 2018

Romany, Damiana

Salon TOYOTA NOWAKOWSKI rusza pełną parą...

środa, 4.10.2017 10:06 , odsłony: 1249
kategorie artykułu:

Salon TOYOTA NOWAKOWSKI rusza pełną parą w Jeleniej Górze.

Poznaj niezawodne auta HYBRYDOWE już w najbliższy weekend!

Jeszcze do niedawna jeleniogórski salon Toyota Nowakowski sprzedawał tylko auta używane w ramach programu Toyota Plus. Od 2 października wszystko się zmieniło – salon przy ul. Wrocławskiej 99a, uzyskał autoryzację i rusza pełną parą. Tym samym posiadacze samochodów marki Toyota będą mogli skorzystać na miejscu z profesjonalnego serwisu oraz z bogatej oferty aut nowych w firmie Toyota Nowakowski. To jedyny dealer marki Toyota w Jeleniej Górze i to dealer najmocniejszej marki na rynku światowym.

- Dotąd Jeleniogórzanie musieli jeździć po auta nowe oraz na serwis do naszego wałbrzyskiego lub wrocławskiego salonu. Od października się to zmienia. Rozbudowaliśmy salon, poszerzyliśmy jego ofertę i zwiększyliśmy załogę. Chcemy być leaderem na rynku i chcemy żeby jak największa liczba mieszkańców Jeleniej Góry pokochała Toyotę, bo to bezpieczne i niezawodne samochody – mówi Prezes Zarządu Toyota Nowakowski – Iwona Nowakowska – Sołtys.

Toyota Nowakowski istnieje na rynku już 25 lat. Pierwszy salon powstał w Świebodzicach i po czasie przeniesiono go do nowoczesnej siedziby w Wałbrzychu. W 2004 roku firma otworzyła kolejny salon – tym razem w Bielanach Wrocławskich. Salon w Jeleniej Górze jest kolejnym krokiem ku rozbudowie sieci salonów po szyldem Nowakowski na terenie Dolnego Śląska. Cały czas firma modernizuje też istniejące salony tak, aby maksymalnie odpowiedzieć na zapotrzebowania rynku i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Toyota Nowakowski to nie tylko dealer marki, ale sprawnie przemyślane zaplecze w postaci serwisu mechanicznego, doradztwa kredytowego, ubezpieczeniowego oraz serwisu blacharsko – lakierniczego. Poza sprzedażą aut nowych, Toyota Nowakowski sprzedaje także auta używane z gwarancją i posiada aż dwieście egzemplarzy w ciągłej sprzedaży. Wybierając się do jeleniogórskiego salonu zostaniemy zatem obsłużeni kompleksowo i z pewnością wrócimy, ponieważ obsługa jest profesjonalna i przyjazna.

- Dotąd kupowałem w jeleniogórskim salonie tylko auta używane, dzisiaj przyjechałem rozejrzeć się za autem hybrydowym do firmy. Wiem, że mogę tu już kupić auta nowe i w końcu będę mógł korzystać z serwisu. To dla mnie duże udogodnienie i oszczędność czasu, ponieważ wcześniej musiałem jeździć do Wałbrzycha. – mówi jeden z klientów firmy, prowadzący działalność w Karpaczu.

Toyota Nowakowski nie przestaje zaskakiwać.

W najbliższy weekend wypatrujcie korowodów modeli Aygo na jeleniogórskich drogach. Ponadto Toyota szykuje dla Państwa niecodzienne atrakcje – w salonie w Maciejowej odbędą się Dni Otwarte, które mają przybliżyć klientom salon, jego ofertę i personel, który jest do Państwa dyspozycji. Jednak nie będą to zwykłe Dni Otwarte, ale Dni Samochodów Hybrydowych. Auta hybrydowe to przyszłość – po pierwsze emitują mniej spalin, po drugie są oszczędne i ekologiczne.

Jeśli ekologia łączy się z oszczędnością, to musi to być Toyota!

Do tego jest to jedyna marka, która posiada dwadzieścia lat doświadczenia w tworzeniu aut z silnikami hybrydowymi. Przyjdźcie i przekonajcie się sami jak wiele zalet mają auta hybrydowe, skorzystajcie z atrakcji i poznajcie salon, jego załogę, i nową ofertę marki Toyota w Jeleniej Górze.

 
wtorek, 20.2.2018 11:46
poniedziałek, 19.2.2018 09:00
33
niedziela, 18.2.2018 21:16
środa, 14.2.2018 10:00
4
wtorek, 13.2.2018 21:25
30
wtorek, 13.2.2018 11:04
15
sobota, 10.2.2018 10:00
6
piątek, 9.2.2018 14:24
środa, 7.2.2018 23:35
niedziela, 4.2.2018 00:00
3
czwartek, 1.2.2018 11:00
środa, 31.1.2018 22:00
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Okna Wochnik
Okna Wochnik
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Miral
Miral
KROS-SKI Bielawa
KROS-SKI Bielawa
SKUP AUT
SKUP AUT
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Mechanika AUTO HAMMER
Mechanika AUTO HAMMER
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Tomograf3D
Tomograf3D