komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

środa, 25 kwietnia 2018

Marka, Jaroslawa

Rozpoczęcie sezonu szosowego w wykonaniu zawodników z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

niedziela, 15.4.2018 22:40 , komentarze: 0 , odsłony: 234
kategorie artykułu:

Sezon szosowy ruszył na dobre. Jak co roku jednym z pierwszych startów po okresie zimowym jest Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Ślężański Mnich”, rozgrywany na drogach Sobótki. W tym roku odbył się niedzielnym popołudniem (8.04) przy pięknej wiosennej pogodzie. Każdemu zawodnikowi startującemu tego dnia przyszło się mierzyć z 18 kilometrową rundą z kilkoma wzniesieniami m.in. Strzegomiany. Na zawody przyjechało liczne grono zawodników i zawodniczek z całej Polski oraz zza granicy. Na starcie również znaleźli się zawodnicy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów.

Jako pierwsi na starcie pojawili się młodzicy. W stawce 130 zawodników Kamil Mazur był 32. Następnie na trasę ruszyły młodziczki, pośród których Joanna Wodnicka finiszowała na 16 pozycji.

Ostatnim wyścigiem, gdzie mieliśmy nasze reprezentantki z Dzierżoniowa  był start elity kobiet wraz z juniorkami. Zawodniczki miały do pokonania 3 rundy. Wśród juniorek Sara Tonder finiszowała jako 2, ustępując jedynie zawodniczce z Litwy. 12 była Marianna Kolinko, a 15 Wiktoria Zborowska. W elicie 9. miejsce zajęła Dorota Przęzak.

Podczas, gdy w Polsce zawodnicy rywalizowali na trasie „Ślężańskiego Mnicha” to zawodniczka LKS Atom Boxmet Dzierżoniów Małgorzata Dąbrowska startowała w jako Reprezentacja Polski w kolejnej odsłonie Pucharu Narodów dla juniorek. UCI Healthy Ageing Tour - Junior składał się w 3 etapów ze startu wspólnego. Na starcie pojawiły się wszystkie liczące zawodniczki z Europy i Świata. Na holenderskie trasy ruszyły 4 zawodniczki z Polski, a wśród nich najmłodsza Gosia. Głównym celem naszej zawodniczki było zbieranie cennego doświadczenia oraz pomoc liderce zespołu, Marcie Jaskulskiej która wyścig zakończyła na 2 pozycji. Małgosia z etapu na etap radziła sobie coraz lepiej, przyjeżdżając na coraz wyższych pozycjach.

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom  za okazana pomoc: Atom Deweloper, Boxmet, Boxmet Medical, Boxmet Trade, Dzierżoniów - nastraja pozytywnie, Gminie Dzierżoniów, Bestor oraz Twój Uśmiech. 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 6 min temu
dzisiaj, 5 godz temu
1
wtorek, 24.4.2018 14:00
6
wczoraj, 22 godz temu
wtorek, 24.4.2018 11:11
wtorek, 24.4.2018 10:56
2
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Okna Wochnik
Okna Wochnik
Miral
Miral
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
SZKOŁA AUXILIUM
SZKOŁA AUXILIUM
CAR-SERVIS
CAR-SERVIS
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Tomograf3D
Tomograf3D
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK