PRACA - specjalista ds. produkcji

wtorek, 10.4.2018 13:57 2446

PCE Polska Sp z o.o.

Firma PCE Polska należy do wiodących na świecie producentów osprzętu siłowego i rozdzielnic. Konsekwentny rozwój produktów od 30 lat ukierunkowany jest na potrzeby i korzyści użytkownika takie jak: szybki montaż, krótkie terminy dostaw, indywidualne wykonania.

Specjalista ds. produkcji
Miejsce pracy: Dzierżoniów

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji i wymagań technicznych od klienta,
  • Aktualizacja czasów technologicznych i norm produkcyjnych,
  • Przygotowywanie instrukcji stanowiskowych i procesowych
  • Współudział nad wykonawstwem prototypów, uczestniczenie w dokonaniu oceny modeli, przygotowywaniu dokumentacji technicznej,
  • Optymalizacja procesów produkcji,
  • Monitoring realizacji dziennych planów produkcji z uwzględnieniem wprowadzanych zmian,
  • Opracowywanie raportów, sprawozdań, analiz i kalkulacji na potrzeby działu.

Wymagania:

  • Dobra znajomość MS Excel.
  • Umiejętność pracy w grupie, a jednocześnie samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Kreatywność w podejściu do rozwiązań technologii produkcji.
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pracę w młodym, prężnym i profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres: agnieszka.lazarczyk@pce.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PCE Polska sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie, ul. Podwalna 8a. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych do celów przyszłych rekrutacji przez okres 12 m-cy  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PCE Polska sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie, ul. Podwalna 8a
Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.