PRACA - specjalista ds. kadr

poniedziałek, 4.9.2017 15:09 2567

Firma Boxmet Ltd. Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR

Zadania:

  • sporządzanie dokumentów kadrowych i prowadzenie akt osobowych,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy w systemie kadrowym tj. wprowadzanie urlopów, zwolnień lekarskich oraz innych absencji,
  • obsługa programu Płatnik.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • terminowość i dokładność,
  • komunikatywność i chęć do ciągłego doskonalenia w obszarze kadrowo-płacowym,
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w renomowanej firmie o 25-letnim doświadczeniu,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji – oferujemy szkolenia, wsparcie merytoryczne, a w miarę zdobywanego doświadczenia możliwość awansu,
  • możliwość przyuczenia do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres kmalaga@boxmet.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)"

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.