PRACA - Inżynier konstruktor z uprawnieniami

poniedziałek, 19.3.2018 22:48 2013

CW Lundberg jest szwedzką rodzinną firmą, która jest liderem na skandynawskim rynku w produkcji systemów zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w branży. W związku z rozwojem firmy na rynku Europejskim, a w szczególności Polskim poszukujemy do pracy na pełen etat:

inżyniera konstruktora z uprawnieniami

Od kandydatów oczekujemy:

- uprawnień konstrukcyjno-budowlanych do projektowania bez ograniczeń,

- bardzo dobrej znajomości środowiska AutoCAD,

- bardzo dobrej znajomości środowiska SolidWorks,

- prawa jazdy kat. B,

- dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie.

Zakres obowiązków:

- stworzenie bazy produktów w AutoCAD i SolidWorks do wykorzystania przez konstruktorów i architektów,

- projektowanie rozwiązań systemów bezpieczeństwa przed upadkiem z wysokości,

- odbywanie spotkań z konstruktorami, kierownikami budów w celu znalezienia optymalnego rozwiązania,

- kontakt z biurami projektowymi w celu pomocy w realizacji projektów,

- uczestnictwo w wizjach na miejscu montażu produktów w celu inwentaryzacji dachu,

- wspieranie działu handlowego.

Mile widziane:

- uprawnienia BHP

Oferujemy:

- umowa o pracę,

- naukę projektowania systemów firmy CW Lundberg,

- w przypadku pracy zdalnej narzędzia do pracy oraz zakup potrzebnego umeblowania,

- dodatkowe ubezpieczenie,

- szkolenia z zakresu montażu systemów bezpieczeństwa przed upadkiem z wysokości.

Szukamy osób otwartych na zdobywanie nowych umiejętności i podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez udział w różnych projektach. W związku z rozwojem firmy przewidujemy, że przyszły pracownik będzie odbywał wyjazdy służbowe za granicę.

W związku z budową zakładu produkcyjno-magazynowego, do czasu powstania biur praca może odbywać się zdalnie bądź na terenie obecnej siedziby w Woli Gołkowskiej pod Warszawą.
Po powstaniu budynku biurowego miejscem pracy będzie Dzierżoniów (woj. Dolnośląskie).

CV z listem motywacyjnym w języku angielskim (z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych) proszę przesyłać na adres: katarzyna.mucha@cwlpl.com