komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

środa, 25 kwietnia 2018

Marka, Jaroslawa

Mistrzostwa Bielawy Szkół Podstawowych w Pływaniu

poniedziałek, 16.4.2018 15:19 , komentarze: 0 , odsłony: 276
kategorie artykułu:

W dniach 11 - 13.04.2018r., Miasto Bielawa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz kolejny zorganizowali na Pływalni „Aquarius” Mistrzostwa Bielawy Szkół Podstawowych w Pływaniu. Celem zawodów było wyłonienie najlepszych uczestników wśród szkół podstawowych oraz popularyzacja pływania na terenie gminy. W zawodach startowały klasy I-III oraz IV - VI z czterech szkół:

  • Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Gimnazjum
  • Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Gimnazjum
  • Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Oddziałami Gimnazjum 
  • Zespół Szkół Społecznych STO

W zawodach udział wzięło ok. 430 zawodniczek i zawodników startujących w konkurencjach:

  • Klasa I 25 m stylem grzbietowym
  • Klasa II 25 m stylem dowolnym i grzbietowym
  • Klasa III 25 m stylem dowolnym, grzbietowym i klasycznym,
  • Klasa IV 50 m stylem grzbietowym, dowolnym i klasycznym
  • Klasa V 50 m stylem grzbietowym, dowolnym i klasycznym
  • Klasa VI 50 m stylem grzbietowym, dowolnym i klasycznym
  • Sztafeta klas IV - VI 6x50 m stylem dowolnym

Uzyskano następujące wyniki:

KLASA I:

KONKURENCJA 1 / STYL GRZBIETOWY / 25 M DZIEWCZĄT

  1. Alicja Przybyszewska           SP 10              0:24:43
  2. Laura Brachman                   SP 4                0:29:30           
  3. Aleksandra Wichłacz            ESP 7              0:29:79

KONKURENCJA 2 / STYL GRZBIETOWY / 25 M CHŁOPCÓW

  1. Filip Bernacik                      SP 10                0:23:38
  2. Gracjan Sutuła                    SP 4                  0:30:90
  3. Antoni Klimczek                  SP 10                0:32:06

Punktacja drużynowa:

  1. Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Oddziałami Gimnazjum 174 pkt.
  2. Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Gimnazjum 60 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Gimnazjum 54 pkt.

KLASA II:

KONKURENCJA 1 / STYL DOWOLNY / 25 M DZIEWCZĄT

  1. Aleksandra Mirecka         SP 4     0:26:54
  2. Milena Solak                    SP 10   0:27:07
  3. Manuela Reis                   SP 10   0:27:66

KONKURENCJA 2 / STYL DOWOLNY / 25 M CHŁOPCÓW

  1. Tymon Otrocki                 SP 10              0:22:53
  2. Filip Musiałek                  SP 10               0:30:11
  3. Alan Bałazy                     SP 10               0:30:15

KONKURENCJA 3 / STYL GRZBIETOWY / 25 M DZIEWCZĄT

  1. Aleksandra Mirecka         SP 4                0:27:53
  2. Milena Solak                    SP 10              0:28:32
  3. Manuela Reis                   SP 10             0:28:33

KONKURENCJA 4 / STYL GRZBIETOWY / 25 M CHŁOPCÓW

  1. Tymon Otrocki                 SP 10              0:24:48
  2. Wojciech Laskowski        SP 10              0:26:68
  3. Karol Strachanowski       SP 4                0:30:53

Klasyfikacja drużynowa:

  1. Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Oddziałami Gimnazjum               303 pkt.
  2. Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Gimnazjum                                     113 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Gimnazjum            106 pkt.

KLASA III:

KONKURENCJA 1 / STYL DOWOLNY / 50 M DZIEWCZĄT

  1. Kinga Modrzewska                SP 4                0:17:69
  2. Klara Kumiec                         ESP 7              0:19:88
  3. Zuzanna Zdun                       SP 10              0:20:56

KONKURENCJA 2 / STYL DOWOLNY / 50 M CHŁOPCÓW

  1. Adrian Lisiecki                       SP 10              0:18:44
  2. Aleksander Szwesta              Społ.               0:20:41
  3. Radosław Kanior                   SP 4                0:20:93

KONKURENCJA 3 / STYL GRZBIETOWY / 50 M DZIEWCZĄT

  1. Kinga Modrzewska                SP 4                0:21:53
  2. Alicja Domek                         ESP 7              0:23:67
  3. Anastazja Rogalska               SP 10              0:24:44

KONKURENCJA 4 / STYL GRZBIETOWY / 50 M CHŁOPCÓW

  1. Karol Smoliński                     SP 10              0:22:94
  2. Aleksander Szwesta             Społ.               0:23:94
  3. Artur Hnatiuk                         SP 10              0:25:59

KONKURENCJA 5 / STYL KLASYCZNY / 50 M DZIEWCZĄT   

  1. Zuzanna Zdun                       SP 10              0:29:85
  2. Zofia Sieradzka                     SP 4                0:33:03
  3. Marysia Skurzyńska              SP 10              0:36:28

KONKURENCJA 6 / STYL KLASYCZNY / 50 M CHŁOPCÓW

  1. Adrian Lisiecki                       SP 10              0:24:09
  2. Olivier Zimmermann              ESP 7              0:25:97                      
  3. Radosław Kanior                   SP 4                0:26:12

Klasyfikacja drużynowa:

  1. Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Oddziałami Gimnazjum 388 pkt.
  2. Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Gimnazjum 255 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Gimnazjum 140 pkt.

KLASA IV:

KONKURENCJA 1 / STYL GRZBIETOWY / 50M DZIEWCZĄT

  1. Milena Kołodziej            ESP 7         0:44:57
  2. Amelia Tkaczyk             ESP 7         0:46:91
  3. Martyna Schneider        ESP 7         0:49:53

KONKURENCJA 2 /STYL GRZBIETOWY/ 50M CHŁOPCÓW

  1. Adrian Boczkowski         SP 10              0:44:50
  2. Jakub Bednarz               Społ.                0:48:53
  3. Gracjan Borkowski         SP 10              0:48:56

KONKURENCJA 3/ STYL DOWOLNY/ 50M DZIEWCZĄT

  1. Wiktoria Raszewska       SP 10        0:38:72
  2. Milena Kołodziej             ESP 7        0:39:05
  3. Kalina Kusowska            ESP 7        0:39:60

KONKURENCJA 4 /STYL DOWOLNY / 50M CHŁOPCÓW

  1. Witold Otrocki                SP 10           0:37:70
  2. Jakub Bednarz              Społ.             0:40:16
  3. Gracjan Borkowski        SP 10           0:41:34

KONKURENCJA 5 / STYL KLASYCZNY / 50M DZIEWCZĄT

  1. Wiktoria Raszewska      SP 10              0:50:82
  2. Amelia Tkaczyk             ESP 7              0:52:70
  3. Adrianna Suchecka       ESP 7              0:54:07

KONKURENCJA 6 /STYL KLASYCZNY / 50M CHŁOPCÓW

  1. Adrian Boczkowski        SP 10         0:48:10
  2. Szymon Kuleta              SP 10         0:52:61
  3. Witold Otrocki                SP 10         0:52:69

KLASA V:

KONKURENCJA 1 / STYL GRZBIETOWY/ 50M DZIEWCZĄT

  1. Maja Kuleta              SP 10              0:37:64
  2. Patrycja Lisiecka      SP 10              0:41:88
  3. Zofia Stachurska      SP 10              0:43:31

KONKURENCJA 2 / STYL GRZBIETOWY / 50M CHŁOPCÓW

  1. Oliwier Paprzycki       SP 10             0:41:92
  2. Kamil Chramęga       SP 10              0:45:00
  3. Miłosz Sichniewicz    ESP 7             0:48:54

KONKURENCJA 3 / STYL DOWOLNY / 50M DZIEWCZĄT

  1. Maja Kuleta             SP 10               0:32:31
  2. Karolina Biały          ESP 7              0:35:78
  3. Patrycja Lisiecka      SP 10              0:35:94

KONKURENCJA 4 / STYL DOWOLNY / 50M CHŁOPCÓW

  1. Jakub Pliszka          SP 10           0:34:31
  2. Oliwier Paprzycki    SP 10           0:34:86
  3. Marcin Drzyzga      SP 4             0:36:91

KONKURENCJA 5 / STYL KLASYCZNY / 50M DZIEWCZĄT

  1. Maja Ardelli        ESP 7               0:45:46
  2. Karolina Biały     ESP 7              0:51:60
  3. Natalia Mucha    SP 4                0:51:75

KONKURENCJA 6 / STYL KLASYCZNY / 50M CHŁOPCÓW

  1. Jakub Pliszka         SP 10             0:43:97
  2. Marcin Drzyzga      SP 4               0:49:65
  3. Michał Poborczyk   ESP 7            0:50:85

KLASA VI:

KONKURENCJA 1 / STYL GRZBIETOWY / 50M DZIEWCZĄT

  1. Nikola Kumiec         ESP 7             0:41:75
  2. Zuzanna Smaga     SP 10              0:44:28
  3. Maja Kozłowska     SP 10              0:46:88

KONKURENCJA 2 / STYL GRZBIETOWY / 50M CHŁOPCÓW

  1. Marceli Kołodziej      ESP 7              0:38:53
  2. Olaf Nowakowski      SP 10              0:42:82
  3. Oliwier Sordyl           SP 10               0:47:19

KONKURENCJA 3 / STYL DOWOLNY / 50M DZIEWCZĄT

  1. Nikola Kumiec          ESP 7            0:34:91
  2. Julia Skwara            SP 10             0:37:02
  3. Maja Kozłowska       SP 10            0:38:31

KONKURENCJA 4 / STYL DOWOLNY / 50M CHŁOPCÓW

  1. Oskar Stachura         ESP 7             0:29:62
  2. Paweł Pastuszka      SP 10              0:35:94
  3. Marceli Kołodziej      ESP 7              0:36:51

KONKURENCJA 5 / STYL KLASYCZNY / 50M DZIEWCZĄT

  1. Julia Skwara            SP 10               0:44:50
  2. Klaudia Mróz           ESP 7              0:50:09
  3. Sara Cybowska       ESP 7              0:50:47

KONKURENCJA 6 / STYL KLASYCZNY / 50M CHŁOPCÓW

  1. Oskar Stachura        ESP 7              0:44:19
  2. Błażej Ostrowski      ESP 7              0:46:91
  3. Paweł Pastuszka     SP 10              0:48:81

KONKURENCJA 7 / SZTAFETA 6x50 M STYLEM DOWOLNYM ( KLASY IV - VI)

  1. Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Oddziałami Gimnazjum - 03:39:93
  2. Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Gimnazjum - 03:43:38
  3. Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Gimnazjum - 04:38:97
  4. Szkoła Społeczna STO - 05:04:20

Klasyfikacja drużynowa Klas IV-VI:

  1. Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Oddziałami Gimnazjum - 1181 pkt.
  2. Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Gimnazjum - 937 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Gimnazjum - 299 pkt.
  4. Szkoła Społeczna STO - 231 pkt.

Zawodnicy zajmujący miejsca I-III otrzymali medale i dyplomy. W klasyfikacji drużynowej za miejsca I - III wręczane były puchary. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych. Do zobaczenia za rok!

Pełne wyniki dostępne są na stronie: www.osir.bielawa.pl

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 8 min temu
dzisiaj, 5 godz temu
1
wtorek, 24.4.2018 14:00
6
wczoraj, 22 godz temu
wtorek, 24.4.2018 11:11
wtorek, 24.4.2018 10:56
2
Okna Wochnik
Okna Wochnik
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
CAR-SERVIS
CAR-SERVIS
SZKOŁA AUXILIUM
SZKOŁA AUXILIUM
Miral
Miral
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Tomograf3D
Tomograf3D
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Mati Autogaz
Mati Autogaz