IV Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy w Bielawie

wtorek, 20.2.2018 14:59 1262 0

W sobotę 17 lutego w Bielawie odbył się IV Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy dziewcząt oraz chłopców w stylu wolnym. W zmaganiach uczestniczyło 250 zawodników z 21 klubów z 7 województw oraz Czech. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Miasta Bielawa Piotr Łyżwa. Medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczali - Radna Miasta Bielawa Marta Masyk oraz Prezes UKS IRON BULLS Bielawa Stanisław Warchoł. Najlepszą zawodniczką IV Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego wybrano Joannę Nowak natomiast najlepszą zawodniczką Mistrzostw Dolnego Śląska wybrano Sandrę Moskal.

W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zdobyła drużyna UKS IRON BULLS Bielawa.

Wyniki zawodników UKS IRON BULLS Bielawa:

Złote medale zdobyli:  Oskar Janeczek 50kg, Joanna Nowak, Sandra Moskal 53kg, Olimpia Łosyk 57kg, Roksana Łosyk 62kg,

Srebrne medale zdobyli:  Karol Smoliński kat. 28kg, Klaudia Smaczyńska 58kg,

Brązowe medale zdobyli: Olaf Danielewicz 25kg, Marcel Śliwiński 28kg, Tamara Dorosz 36kg, Sofia Savina 50kg, Weronika Smaczyńska 54kg, Sylwia Moskal 46kg, Magda Błaszczyszyn 46kg, Antonii Koper 51kg, Szymon Werner 85kg

V miejsce zdobyli:  Maja Majkrzak, Weronika Stasiek, Patrycja Smaczyńska, Franciszek Koper. W walkach eliminacyjnych odpadli:  Michał Łakomski,  Karol Kurbiel, Maciej Wilk.

Zarząd klubu dziękuje Panu Dariuszowi Spychalskiemu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie za użyczenie hali zawodów.